Aj keď sa my ľudia nesprávame k prírode práve najlepšie, napriek tomu nám ona ponúka množstvo darov. No my si nezmyselne volíme radšej chémiou presiaknuté produkty, ktoré majú na náš organizmus skôr nepriaznivý vplyv. Nie je tomu inak ani u kozmetiky. Zamyslite sa. Koľko peňazí mesačne miniete na kozmetiku, ktorá obsahuje množstvo chemických látok? Určite to nie je málo. A pritom nám príroda ponúka alternatívu v podobe čistých prírodných produktov – olejov. Ktorých?

Arganový olej

Za azda najúčinnejší možno považovať arganový olej. Jeho použitie je mimoriadne všestranné. Arganový olej na pleť pôsobí blahodarne. Je prevenciou proti jej starnutiu, chráni ju pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia a infekciou. Pre argánový olej cena nehrá žiadnu úlohu. Jeden produkt totiž využijete viacerými spôsobmi. S arganovým olejom sa postaráte okrem pokožky aj o vlasy a nechty. Je vhodný ako balzam na vlasy, či kúra na poškodené nechty.

Ricínový olej

Ak sa Vám tvoria vrásky okolo očí, ako prevencia je vhodný práve ricínový olej. Má hustejšiu konzistenciu a preto sa v okolí očí vynikajúco nanáša. Keďže podporuje regeneráciu pokožky, je vhodný aj na hojenie jaziev. Možno ho použiť aj na ošetrenie pokožky hlavy.

Kokosový olej

Ako náhrada telového mlieka Vám vynikajúco poslúži kokosový olej. Keďže ošetruje vysušenú a namáhanú pokožku, je veľmi vhodný po holení. Jeho výhodou je najmä ľahké vstrebávanie a nádherná vôňa. Preto si ho ako telové mlieko určite obľúbite!

Makadamiový olej

Makadamiový olej je pomerne neznámy. Je to však luxusný olej, ktorý dokáže Vašu pokožku zjemniť a zvláčniť. Vyskúšať ho môžete tiež pri masážach, či ako vlasový olej. Vlasy sa Vám odvďačia leskom.

Avokádový olej

Tak, ako je zdravé a účinné avokádo, je účinný aj avokádový olej. Vhodný je pre ľudí so zrelou, veľmi suchou, až šupinatou pokožkou. Obsahuje totiž množstvo esenciálnych mastných kyselín a vitamínov. Avokádový olej zvyšuje tvorbu kolagénu v pokožke.

Jojobový olej

Jojobový olej je vhodný pre všetky typy pokožky. Považuje sa za jeden z najcennejších prírodných olejov. Je vhodný na pravidelné použitie. Možno ním ošetriť aj vlasy.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!