Každá žena je krásna. Bez ohľadu na to, aká vysoká je, či má dlhé vlasy, alebo malé prsia. Veľká škoda je tá, že ženy si to samé vôbec neuvedomujú a stále chcú niečo na sebe zlepšovať, meniť či odstraňovať. Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, že prirodzená krása je tá najkrajšia a vy by ste sa s ňou len mali naučiť pracovať? Umelé ženy môžu byť sexy na prvý pohľad, ale často sa za niečo skrývajú a pokúšajú sa urobiť zo seba to, čo, bohužiaľ, nie sú. Ste zástankyňou prirodzenej krásy a vystavovaní na obdiv to, čo vám príroda nadelila?

Chirurgické úpravy

Ženy sú často nespokojné so svojim výzorom a snažia sa ho silou mocou zmeniť. Postupujú chirurgické zákroky preto, aby mali krajší nos, väčšie pery alebo neodstávajúce uši. Ak sa jedná o zákrok nevyhnutný zo zdravotných dôvodov, je to v poriadku, ale myslíte si, že chirurgický mini operácia je nutná na to, aby ste sa stali krajšou? Veď vaša energia vychádza z vášho vnútra a z toho, aká pozitívna ste. Ak máte nejaké nedostatky, tak si uvedomte, že práve tie vás definujú a vďaka nim ste vy vami.

Fake doplnky

Umelé nechty, predĺžené riasy či nadstavené vlasy môžu byť vo výnimočných prípadoch naozaj krásne, ale na druhej strane si povedzte, naozaj potrebujete zo seba robiť niečo iné, čo z vás urobí úplne novú osobu? Spravte zo svojich nedostatkov prednosti a buďte hrdá na svoju krásu. Keď sa začnete mať rada, budú váš mať radi aj ostatní. Fakt doplnky sú niekedy tak nápadné, že vám práveže na prirodzenej kráse uberú.

Vašu krásu si musíte uvedomiť v prvom rade vy sama. Postavte sa ráno pred zrkadlo a namiesto zameriavania sa na veci, ktoré sa vám na vás nepáčia, sa pozerajte na tie, na ktoré ste hrdá a venujte im viac pozornosti. Nevšímajte si svoje nedostatky. Tie tam jednoducho sú, zmierte sa s tým a buďte na ne hrdá. Vašu krásu nedefinuje vonkajší výzor, ale to, aká ste osobnosť. Ak vás niekto má ľúbiť, tak sa zaľúbi do vašeho vnútra a tá vonkajšia prirodzená krása bude čerešničkou na torte.

Foto: pixabay.com