Po tuhej a mrazivej zime, kedy dostávali poriadne zabrať nielen naše tváričky, ale ešte aj v šatníku sme museli načrieť hlbšie a vyberať to najteplejšie, čo máme. Počasie sa však pomaličky, ale isto umúdruje a my, nežnejšie pohlavie, sa môžeme konečne tešiť na módne kúsky hýriace farbami a postupne skracovať dĺžky nohavíc a tričiek, až sa budeme môcť vyzliecť zase do plaviek.

No tak, ako s príchodom každého ročného obdobia, bez výnimky aj teraz, väčšina z vás sa postaví pred svoju „módnu Mekku“ a bude tam stáť, hrabať sa, preberať, až nakoniec ako vždy zistí, že „si nemá, čo obliecť.“ Typický scenár, ktorý mužom vykrúca päste a ich peňaženky sa cítia v obrovskom nebezpečenstve. A právom!

Vyberajte rozumne
Nie je predsa nič zlé na tom, že s novým ročným obdobím pocítime potrebu doplniť náš repertoár šiat o pár nových kúskov. No ak len naozaj nechcete či už seba, alebo svojho partnera obrať o celý majetok, vyberajte s uvážením a rozumom. Veľké obchodné reťazce v tomto období pútajú novými jarnými kolekciami, snažia sa prilákať zákazníkov na rôzne ponuky a akcie. Práve na tie by ste sa mali zamerať. Môžete pritom výhodne nakúpiť a niečo navyše ušetriť.

Mali by ste si dopredu rozmyslieť, čo si „potrebujete“ kúpiť, pretože v opačnom prípade sa vaše bankové konto otrasie ako malý oslík. Najhoršie, čo môžete urobiť, je ísť nakupovať „len tak“ a brať obchody komplexne vo veľkom štýle. Ak sa však zameriate na určitý druh tovaru, budete vyberať len z neho a keď už potrebné veci nakúpite, nebudete tak mať potrebu ešte ďalej míňať.

Bez doplnkov to nejde
Povedzme si otvorene, sme ženy a každý žena sa chce páčiť. Je jedno či niekomu inému, či sebe, jednoducho chce byť pútavá, očarujúca a chce zaujať. Niektorým sa to darí bez vynaloženého úsilia, iným sa treba decentne namaľovať, ďalšie potrebujú doplnky pre poriadny okúzľujúci efekt. Náušnice, okuliare, náramky, prívesky, prstene, kvety do vlasov. Vyberať je naozaj z čoho. S odchodom zimy by sme mohli aspoň na chvíľu odložiť pochmúrne, tmavé a smutné farby a byť odvážne. Ružový kvet do vlasov namiesto čiernych nevýrazných sponiek. Skúste, efektu sa určite nevyhnete!

So stúpajúcou teplotou by ste mohli vytiahnuť aj sukne a ukázať mužom svoje nôžky. Oživiť jarný outfit môžete farebnými či vzorovanými silonkami, ktoré zladíte s podobnými naušnicami alebo kabelkou a okolie z vás nespustí oči. Zaujať by ste mohli aj dobrým výberom topánok. Von už nie sú mrazy a vaše lodičky tak dlho zapadali prachom. Vytiahnite ich a postavte sa vyššie!

Vysoké opätky vraj zmenšujú naše pozadia, sú viac sexi a v neposlednom rade vám dodajú sebavedomie, pretože z výšky sa pozeráte na svet a ľudí z nadhľadu. Získate si tak dva v jednom. Dostanete nielen obdiv, ale aj dávku rešpektu. Dobrou voľbou pre dokonalé zavŕšenie modelu môžu byť aj balerínky. Pohodlné, malé, ktoré dotvárajú módny efekt. Ak však žiadne nemáte, tak jedny čierne budú dobrou investíciou do vašej topánkovej skrinky, pretože sa hodia naozaj ku všetkému.

Rozhodnúť sa už musíte samé, čo si zvolíte ako najvhodnejšie jarné oblečenie, ktoré zaujme, budete sa v ňom cítiť pohodlne a budete v ňom navyše pre svoje okolie neodolateľná.

Foto na titulke: Flickr.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!