Mastná pleť, zapálené vyrážky, akné. Typické znaky problematickej pleti, ktoré trápia nielen tínedžerky, ale aj staršie dievčatá, či zrelé ženy. Napriek vyspelej technike používanej v odborných kozmetických salónoch či v špecializovaných dermatologických strediskách, aknózna pleť ešte stále nepatrí medzi problémy minulého storočia. Ba práve naopak! Znečistenie ovzdušia, zhoršenie klimatických podmienok a v neposlednom rade stres, sú nástrahami, ktoré sa podpisujú na výraznom zhoršení pleti a s ňou súvisiacimi problémami. Ako sa účinne brániť proti nepriaznivým vplyvom okolia? Čo môžeme spraviť pre krásnu, zdravo vyzerajúcu pleť?

Kde bolo, tam bolo… alebo ako sa to všetko začína?

Pýtate sa, prečo máte problematickú pleť? Zaujíma vás, na koho zvaliť vinu za vaše problémy s pleťou? Za všetko môžu gény! Za mastnú pleť a akné sa môžete poďakovať vášmu DNA, ktoré vám dali do vienka vaši rodičia, ale aj širšie príbuzenstvo. Genetická informácia o type pleti, ktorá sa prenáša z jednej bunky do druhej, vás bude sprevádzať tak dlho, ako budete žiť. Akokoľvek tragicky to vyznieva, nezúfajte! Neznamená to, že aj vaše problémy budú trvať večne! Treba si len správne vybrať ten najúčinnejší liek vhodný presne pre vás…

Tajomstvo úspechu

Problematická pleť potrebuje okrem domácej starostlivosti, aj starostlivosť odborníkov. Navštívte kozmetické štúdio a okrem klasického hĺbkového čistenia a veľmi účinnej hyaulúnovej masky, si doprajte aj nadštandardné služby. Zverte sa do rúk profesionálov, nechajte si od nich poradiť. Posledné roky si zákazníčky trpiace problematickým typom pleti, nevedia vynachváliť špeciálnu procedúru – detoxikáciu pleti ultrazvukom. Ako už samotný názov prezrádza, ide o úplne odstránenie nečistôt a škodlivých látok z prostredia, ktoré sa nahromadili na povrchu pleti, ale aj v jej hĺbke. Zbavenie sa týchto „jedov krásy“ je dôležité, keďže práve oni, negatívne vplývajú na stav pleti. Okrem toho, veľmi účinnou procedúrou, je aj chemický peeling s využitím kyselín – kyseliny hyalúnovej a salicylovej; a takisto aj ošetrenie aknóznej pleti pulzovým svetlom. Tajomstvom úspechu je teda, okrem iného, aj návšteva kozmetického salónu, aspoň raz za mesiac.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!