Recepty zo života 30Edíciu kníh Recepty zo života už asi väčšina z vás dobre pozná. Na trhu s kuchárskymi knihami sú aj svojej dlhoročnej tradícii veľmi dobre známe. V októbri tohto roku sme sa mohli tešiť na najúspešnejšiu edíciu slovenských kuchárskych kníh a jej jubilejné tridsiate vydanie, ktoré vyšlo pod názvom Recepty zo života 30, ktoré vám exkluzívne prinášajú kucharky.sk.

Jubilejné vydanie Recepty zo života 30 je venované dobrotám, ktoré má rád snáď každý, najlepším sladkým ale i slaným domácim koláčikom. V Receptoch zo života 30 si prídu na svoje milovníci tort i rôznych chutných a sviežich nepečených zákuskov či rolád.

Na trhu je mnoho kuchárskych kníh, ktoré sa nás snažia osloviť. Spočiatku by sa mohlo zdať, že je jednoduché vybrať si, veď chutné recepty sú v každej kuchárskej knihe. Tak to teda väčšinou hovorí aj obal a v neposlednom rade tiež obrázky, pri ktorých sa určite nejednému čitateľovi zbiehajú slinky.

No až také jednoduché to nie je. Skúste radšej staviť na rokmi overenú klasiku. V knihách Recepty zo života sú starostlivo vybrané tie najlepšie a najchutnejšie recepty, ktoré ulahodia chuťovým bunkám celej vašej rodiny. Recepty zo života sú slovenská overená klasika, ktorá sa určite nájde v zbierke kuchárok nejednej gazdinky.

Medzi obľúbené edície patria tiež Farby a chute štyroch ročných období z edície Recepty zo života 17, vďaka ktorej si v každom ročnom období pripravíte jedlá z aktuálnych surovín. Nemusíte listovať a hľadať vo viacerých knihách, recepty na všetky ročné obdobia máte v tejto knižke uložené pekne pohromade.

Varíte len počas víkendov, pretože cez týždeň nemáte čas? Pre vás je tu edícia Recepty zo života 13 – Víkendové varenie, ktorá je plná chutných jedál vhodných na víkendové obedy, večere či dezerty ktorými potešíte rodinu i svojich blízkych.

Súbor kuchárok Recepty zo života sú rokmi a skúsenosťami overená klasika, v ktorej nájdete len tie najlepšie recepty vhodné na každú príležitosť. Či už bežné varenie na každý deň, varenie na špeciálne príležitosti, v receptoch zo života nájdete všetko.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!