Všetci máme radosť z krásneho počasia a so stúpajúcimi teplotami, rastie aj naše očakávanie z blížiacej sa dovolenkovej sezóny. Každý z nás sa už teší a robí si plány kde strávi tohtoročné leto. Nie každého to ťahá k moru, a tak sa obľube teší aj naša krajina. Slovensko taktiež ponúka počas letnej dovolenky široký výber aktivít. Môžete vyraziť na hory, ale aj k vode. Naviac sa vyhnete jazykovej bariére, ktorá hrozí najmä jazykovým antitalentom, v zahraničí.

Slovensko nepredstavuje len dobrú alternatívu typickej letnej dovolenky pri mori. Oddychovať tu môžete počas celého roka. Keďže naša krajina nie je až taká veľká, môžete na horách či vo wellness centre stráviť pokojne aj predĺžený víkend. Veď naše sily potrebujú regeneráciu počas celého roka a nielen cez leto.

Ak si chcete oddýchnuť nielen od pracovného tempa, ale aj od ruchu veľkomesta, a predovšetkým sa nadýchať čerstvého vzduchu, vyrazte do hôr. Ubytovanie vo Vysokých Tatrách zoženiete podľa vlastných predstáv, či už si potrpíte na nevyhnutný luxus alebo Vám stačí obyčajný hotel. Hlavným lákadlom našich hôr je horská turistika, ak sa však neplánujete venovať takejto námahe, určite navštívte aquapark, kde sa vybláznia aj Vaše deti. Zrelaxovať celé telo pomôže kvalitný wellness, ktorý ponúkajú všetky väčšie hotely.

K vode to teda taktiež ďaleko mať nebudete, a preto si nezabudnite zobrať svoje obľúbené plavky. Zídu sa Vám aj tu, nielen pri mori. Spoločenský život taktiež má svoje čaro, a preto si pribaľte dostatok vhodného oblečenia. Doplnky Vám samozrejme nesmú chýbať, a tak nezabudnite ani na svoje obľúbené hodinky Jacques Lemans. Vďaka nim budete mať presný čas vždy po ruke, bez toho, aby ste neustále hľadali svoj mobil. Ten pokojne nechajte doma, aspoň Vás nebudú na dovolenke rušiť pracovné záležitosti.

Foto: Wikipedia.org, JSB

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!