Čas ubieha ako voda, práca nám zaberie takmer všetok voľný čas a cez víkendy či prázdniny našich detí sme unavení a chceme len svätý pokoj. Ale čas na výlety s deťmi si treba nájsť vždy, a preto vám predstavíme ideálne miesta na Slovensku, kde pre rodiny s deťmi ponúkajú dané lokality či hotely super atrakcie, peknú prírodu a taktiež príjemnú atmosféru.

Ako prvú lokalitu si na paškál zoberieme známe kúpeľné mesto Piešťany. Teplé a suché podnebie, kvalitný cestovný ruch, významné centrum kultúry, školstva a športu, to sú podmienky, ktoré prilákajú každý rok tisíce návštevníkov. Ponuka ubytovacích, stravovacích i wellness služieb tu patrí medzi najvyhľadávanejšie na Slovensku.

Bližšie si popíšeme hotel Máj. Jeden z hlavných parametrov, ktorým si získal tento hotel veľkú klientelu, je nepochybne priateľský personál. Vždy závažia určite faktory, na základe ktorých sa rozhodneme navštíviť daný hotel a v tomto prípade ide najmä o rodinnú atmosféru ako ušitú na mieru pre rodinné pobyty. V blízkosti je mnoho atrakcií pre menšie deti, ako i množstvo spoločenských udalostí a miest pre kultúrne vyžitie. Rodičia si môžu užiť v hoteli príjemné liečebné terapie ako vodoliečbu, zábaly, masáže, cvičenie a manipulácie, ako i elektroliečbu.

Služby pre deti do 3 rokov sú zdarma! Dokonca sa hotel stará o vašu absolútnu spokojnosť a zaistí vašim deťom detskú postieľku aj detskú stoličku v jedálni (služba limitovaná ich počtom). Využiť môžete taktiež detské ihrisko s pieskoviskom, kĺzačkou a hojdačkami v parku pred hotelom. Deti si prídu na svoje za každú cenu. Nutné je spomenúť aj vyhrievaný bazén, kde sú pre vás pripravené i pobyty spojené s plávaním batoliat, samozrejme, pod vedením skúsených, odborných inštruktorov HUPS Baby Klubu.

Rodinné dovolenky na Slovensku sú výhodné nielen v meste Kúpele Piešťany, ale i iných známych lokalitách. Prírodou očarujúce Tatry, naše hlavné mesto Bratislava, kúpele v Bardejove, Bojnice, Košice a rôzne iné.

Výber je len na vás. Deti sú náš zmysel života, a preto im ukážte, že ich máte radi a vážite si ich. Vašou úlohou je vytvoriť program, určiť si termín výletu, zabezpečiť finančné prostriedky. Veríme, že sa jedného dňa vyberiete na spoločný rodinný výlet so svojimi deťmi a prežijete krásne momenty, ktoré si budete ešte dlho pamätať.

Foto: SXC.hu

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!