Nezabúdajte, že krása vášho interiéru najlepšie vynikne, ak bude správne osvetlený. Ak sa rozhodnete využiť stropné svietidlá, v ponuke predajcov sa stretnete s nenápadnými, ale i veľmi výraznými kúskami. Nájdite vhodné stropné svietidlo aj do vášho bytu/domu.

V kamenných predajniach aj online

Nakupovať lampy môžete priamo v kamenných predajniach, kde si ich môžete pozorne premerať, pochytať, prehodnotiť ich veľkosť a farby. Ak sa vám však nechce nikam chodiť, pretože ste zaneprázdnení a navyše ste zvyknutí všetko nakupovať online, nebojte sa ani nákupov svietidiel. V špecifikácii produktu nájdete presné rozmery lampy, ako aj počet a druh žiaroviek, ktoré k nej budete potrebovať. Pokiaľ máte dobrú predstavivosť, zaiste vás neodradí fakt, že lampu nevidíte na vlastné oči, ale kvalitne nafotená lampa tento nedostatok ospravedlní. Na nákupoch svietidiel online je skvelé to, že sa nemusíte hneď rozhodnúť o kúpe. Môžete si ich na stránke prezerať deň čo deň, predstavovať si ich vo svojom interiéri alebo čakať, kedy sa zníži ich cena a až potom si ich kúpiť. Asi nikomu z nás by sa nechcelo denne chodiť do predajne a obdivovať svietidlo tam.

Stropné svietidlá do každej izby

Stropné svietidlá nájdete v rozmanitých vyhotoveniach. Ak sa vám páči lesk kovu, zaujmú vás chrómové, nerezové, mosadzné či hliníkové lampy. Budú vyzerať skvelo v kombinácii s nerezovými spotrebičmi alebo zrkadlami. V ponuke predajní však nájdete stále vyhľadávanejšie čierne svietidlá v štýle vintage, ktoré do vašej domácnosti prinesú závan retra. Zvlášť tie, ktoré vyzerajú ako upletené z drôtu, sa postarajú o nádhernú hru tieňov. Ak máte radi extravaganciu, skúste krištáľové lustre alebo lustre z plastu. Nenechajte sa oklamať slovom plast – nejde o žiadne lacné záležitosti, ale o doslova umelecké diela, s ktorými vaše bývanie získa osobitný štýl.