Ak si položíme otázku, kam za romantikou, jeden z atraktívnych tipov je nepochybne známy penzión v Piešťanoch, Rybársky dvor.

Dôvodov, prečo navštíviť práve tento penzión, je niekoľko:

  • Exkluzívna poloha– penzión je situovaný v známom kultúrnom a kúpeľnom meste Piešťany. Polohou je priamo pri jazere Sĺňava. Okolie ponúka k dispozícií cyklotrasu.
  • Čarovná atmosféra– štýlovo zariadený hotel a príjemný personál dodáva tomuto penziónu pocit útulnosti a svojské čaro.
  • Komfortne vybavené izby– s vaším partnerom vám už nič nebráni stráviť krásne chvíľky a dopriať si k tomu komfort ako sa patrí: internet, mini bar, trezor a ďalšie.
  • Ochotný personál a kvalitné služby– hodnota penziónu sa rovná kvalite personálu a ponúkaných služieb. Klienti penziónu Rybársky dvor sa cítia ako v bavlnke. Ubytovanie je, ako sme už vyššie spomínali, naozaj štýlové a komfortné, avšak veľký obdiv si zaslúži aj tím personálu v reštaurácii. Milý personál a chutné jedlá si už podmanili srdcia viacerých gurmánov po celom šírom Slovensku.

Absolútny HIT penziónu Rybársky dvor: Romantické pobyty
Či už ste vo vzťahu len krátky čas, oslavujete výročie svadby alebo zoznámenia, odporúčame vám to osláviť na úrovni. Spoločné chvíľky, čarovná atmosféra, sviečky, romantická večera a mnoho iného. Máte na to chuť? Využite ponuku penziónu Rybársky dvor a roztočte to vo veľkom. Romantický pobyt je tu pre vás, berte nohy na plecia a urobte si s vašim partnerom pekný víkend.

Cena romantického pobytu na 2 noci s polpenziou pre dve osoby je nastavená na príjemných 260,00 €, čomu sa hovorí výborná cena vzhľadom na ponúkaný pomer služieb. Keď už sme pri tých službách, môžeme si spomenúť, čo všetko je zahrnuté v cene a, pravdupovediac, je toho naozaj neúrekom. Chutnučká romantická večera pre dvoch pri sviečkach, nádherný kvietok pre dámu a sladká pozornosť na vankúši. Vstup do útulného Farebného wellness centra, ktoré budete mať uzavreté na 60 minút. Celá hodina je vaša, je na vás, ako ju strávite. Fľaša sektu popri užívaní si vo vírivom kúpeli jacuzzi v úplnom súkromí je, pochopiteľne, samozrejmosťou.

Nuž ale aký by to bol pobyt bez poriadnej masáže? Pre dámy je v ponuke pripravená terapia pre myseľ i telo v podobe aromatickej masáže, ktorá príjemne pôsobí aj na nervovú sústavu a dokonca vám pomôže stabilizovať psychiku a priaznivo podporí i váš imunitný systém. Romantický pobyt z dielne penziónu Rybársky dvor si pripravil potešenie aj pre pánov- uvoľňujúcu relaxačnú masáž.

Náš TIP: Neváhajte a prežite krásne chvíle v penzióne Rybársky dvor.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!