Poznáte takúto situáciu? Kráčate s prázdnym pohľadom po ulici s taškou plnou nákupu a obzeráte sa po výkladoch. Oblečenie, kabelky, topánky, všetko vás sleduje a vábi s očakávaním, že si to kúpite. Necháva vás to chladnou, veď predsa teraz na také zbytočnosti nemáte peniaze. Tu však váš zrak spočinie na výklade s topánkami. Oči zaujali pozíciu. Lodičky, ktoré ste nikde nemohla zohnať vám zrazu takto padnú do náruče. Tu sa pohľad na veci, ako „zbytočnosti“ mení na „potreby“.

Náhle sa vaše zmýšľanie zmenilo a budete sa rukami nechtami snažiť tento kúsok získať. Navyše sa blíži jar a vy sa potrebujete do prebúdzajúceho sa sveta vkročiť vynovená. Všetko bude predsa v rozkvete, tak prečo by ste práve vy mala zostať v zimnom spánku. Okrem toho, tieto topánky zháňate už dlhé mesiace a všade boli vypredané. Adrenalín však stúpa pri zistení, že máte pred výplatou. Tak aké riešenie zvolíte?

Don´t worry

Nemusíte páchať žiadnu lúpež. Chodí vám pravidelne výplata? Tak nemáte žiadny problém. Skrátka si peniaze požičajte. Jasné, môžete si požičať od rodiny, partnera, alebo niekoho blízkeho. Chcete však svojich známych otravovať s vašimi malichernosťami? Spravte to jednoduchšie a nikto sa nebude na nič vypytovať. Žiadne otravné dotazy o tom, či to naozaj potrebujete, či už fakt neviete čo so sebou a podobne.

Bez nepríjemných otázok vám požičia napríklad spoločnosť Ferratum. Služby tejto firmy môžete využiť na novo spustenom portále www.rychlepozicky.sk. Ako už isto poznáte z názvu domény, spoločnosť sa zameriava na rýchle pôžičky, ktoré sú riešením krátkodobých finančných trablov. Ferratum funguje vo viac ako 20 krajinách po celom svete a je dokonca priekopníkom. Spoločnosť totiž zaviedla medzi prvými systém žiadostí o pôžičku cez SMS. Spoľahlivosť tejto značky je overená, takže obavy stranou.

Pokiaľ zvažujete voľbu tohto spôsobu získania peňazí, stačí vyplniť na vyššie spomenutej stránke jednoduchý formulár – rýchla pôžička žiadosť, na základe ktorého prebieha schvaľovanie a udeľovanie peňazí.

Kto má nárok?

Prakticky ktokoľvek. Pokiaľ ste občas SR, a máte viac ako 19 a menej ako 65 rokov, môžete si požičať. Pre rýchle pôžičky online tak potrebujete len e-mail, občiansky preukaz a adresu. Pre bleskové prijatie peňazí (do 30 minút) zadáte v žiadosti vaše číslo účtu. Zájdete si na kávu a po pripísaní sumy na účet môžu byť vysnívané topánky vaše.

Pokiaľ sa s peniazmi neponáhľate, stačím vám napísať adresu, a peniaze vám prídu poštovou poukážkou do 4 dní. Nárok na pôžičku majú aj ženy na materskej, momentálne nezamestnané osoby, či dôchodcovia. Dobu pre vrátenie peňazí si stanovujete sami. Môže to byť však maximálne 30 dní.

Foto: Pixmac.sk, jmussuto – flickr

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!