Na dovolenke„Hurá, dovolenka,“ zahlásime o pár týždňov a rozutekáme sa na všetky strany svojho bytu. Potrebujeme len plavky, osušku, kvalitné slnečné okuliare, ochranu pred UV žiarením, zarezervované letenky a…. Samozrejme, dobrú náladu a výhodné cestovné poistenie! Individuálne alebo skupinové, základné či s balíčkom ďalších lákavých pripoistení? Rýchlo preč s takýmito dilemami! Vonku je príliš slnečno, ba priam horúco na to, aby ste trpeli podobnými žabomyšími problémami.

Stačí, ak máte pevne stanovenú finančnú cifru, ktorú ste ochotní investovať do cestovného poistenia, poznáte cieľ letnej púte, miesto a počet zúčastnených. Ostatné podrobnosti o cestovných poisteniach vám práve teraz s radosťou predkladáme!

Medové týždne na pláži? Áno, ale len s výhodným cestovným poistením!

Jedným z najdôležitejších dôvodov, prečo pred odchodom na dovolenku netreba podceňovať dôležitosť uzavretia cestovných poistení je rozdielnosť v poplatkoch za poskytnutie zdravotnej starostlivosti doma a v zahraničí a taktiež aj odlišnosti v právnych systémoch. Veľmi ľahko sa môže stať, že po bežnom uštipnutí hmyzom vaša telesná teplota vystúpi na maximum. Pričom vôbec nepôjde o typické prvotné príznaky, ale o reakciu na “exotický“ poplatok za dezinfikovanie postihnutého miesta.

Najčastejšie siahame po kvalitách cestovného poistenia práve z dôvodu krytia liečebných nákladov. S tým, samozrejme, súvisí uhradenie nákladov na ošetrenie v zahraničných destináciách, liečbu, hospitalizáciu v nemocnici, potrebné lieky, ale aj na prevoz pacienta domov. Vysoké liečebné náklady sú skôr očakávané u mladých športovcov, no aj taká obyčajná chrípka si môže zasadnúť na roztomilých snúbencov.

Moderný balíček plný lákavých pripoistení

Ak sa počas sladkých medových chvíľok plánujete venovať len jeden druhému a nikomu viac, bolo by hriechom kultúrne aj historicky nespoznať svoju dočasne obývanú destináciu. A keďže nie je terén ako “terén“, ľahko sa môže stať podložím pre rôzne nepríjemné úrazy. Aj na finančné náhrady, “bolestné“ myslia zakladatelia moderných balíčkov cestovného poistenia.

Mladí, zaľúbení a životom neskúsení sa môžu pripoistiť aj pre prípad spôsobenia škôd tretím osobám na zdraví, živote, alebo majetku. Dámy budú rozhodne súhlasiť aj s tým, že nielen poslušný snúbenec, ale aj nepoškodená, neodcudzená batožina patrí k bezstarostnej a úsmevnej dovolenke. Pred odchodom na medové týždne si nezabudnite do balíčka cestovného poistenia pribaliť aj nárok na nákup nevyhnutných toaletných potrieb a odevov v prípade nedodania batožiny a možnosť stornovania zájazdu, ak by došlo k predčasnej partnerskej kríze.

Foto: pixmac.sk, yuppie922 – flickr

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!