Tak čo, milé dámy, už máte svoje letné outfity nakúpené a ráno z nich už len vyberáte ten správny na dnes? Ste na dobrej ceste stať sa hviezdou letných horúcich dní a nocí! No každá žena aj keď má oblečenia prebytok, tvrdí, že si jednoducho „stále nemá čo obliecť!“ Usmiali ste sa práve a pokyvkávate hlavou, že je to aj vo vašom prípade presne tak isto? Nezúfajte, ste telom aj dušou žena ako sa patrí!

Aj napriek tropickým teplotám, do práce sa chodiť musí aj naďalej, pokiaľ len nie ste tak finančne zabezpečená, že si môžete dovoliť dva mesiace prázdnin ako školopovinní žiaci. Väčšina z vás však bez akýchkoľvek pochýb patrí k majorite žien, ktoré musia celé leto chodiť od rána do poobedia do práce a často majú oddych v najlepšom prípade len na dva týždne. Čo je najlepšie zvoliť na seba v dňoch, kedy teplota stúpa tak vysoko, že aj oblečenie je potrebné rapídne prispôsobovať?

Žiadne silonky!

Nech je určený dress code vo vašej práci akýkoľvek, zabudnite na silonky! Ak je na vašej pracovnej pozícii neprijateľné mať odhalené holé nohy, radšej namiesto sukne alebo šiat, ktoré nezakrývajú celú dĺžku nôh, potom zvoľte voľné nohavice siahajúce po členky, ktoré sú ľahké a vzdušné. Veď silonky sú akoby „druhá koža“ a popravde, v teplotách nad tridsať stupňov Celzia vám stačí aj jedna, či nie? Takýmito voľnými nohavicami predídete pracovnému faux pas a navyše sa v nich nebudete ani cítiť ako keby ste sedeli v rozpálenej saune.

Ak však máte prácu, v ktorej je prípustné ukazovať holé nôžky, máte vyhraté! Môžete svoje outfity pravidelne meniť, byť každý deň v niečom inom a teplo snáď ani nebudete cítiť. Stavte na osvedčenú klasiku a ku otvoreným sandálkam natiahnite voľnejšiu sukňu či sexi šaty a šéf vám nebude môcť povedať jedno krivé slovo. Výbornou voľbou do práce môžu byť aj tenké tuniky, ktoré sú dobrým spoločníkom pri silne nastavenej klimatizácii. Tie kúpite v každom obchode, ktorý ponúka letné oblečenie a sú dostupné v rôznych farbách. To môžete využiť vo svoj prospech a vhodne skombinovať s inými kúskami z letného šatníka. Nenechajte nič krátke, tenké a voľné ležať v skrini!

Pohodlne a štýlovo

Po vhodne zvolenom oblečení, v ktorom nebudete mokrá už po pár minútach, by ste mali myslieť aj na výber takej obuvi, v ktorej sa vaše chodidlá nebudú pariť celý deň, budú na vzduchu a v neposlednom rade sa budú „cítiť“ aj pohodlne. Veď čo je horšie ako prísť po práci večer domov a počítať si vzniknuté otlaky? Balerínky sú síce fajn, no pokiaľ sú úplne uzavreté, radšej sa im pokúste vyhnúť na celodenné použitie a stavte radšej na otvorené topánky. Sandálky s otvorenou špičkou či známe moderné „gladiátorky“ si budete pochvaľovať od momentu obutia až po poobedné vyzutie sa. Ak môžete v práci zahodiť eleganciu a serióznosť za hlavu, jednoznačne si obujte známe Crocs! Čo je lepšie ako vietor na nohách?

Milé dámy, nemali by ste počas letných dní zabudnúť ani na svoje spodné prádlo! Nič nie je zlé na výmene podprsenky za vrchný diel plaviek, ktoré nie sú hrubé ako obyčajné podprsenky a navyše ak je farba poriadne žiarivá či neónová, nepochybne si vyslúžite pár chtivých pohľadov od pánov a viac závistlivých od kolegýň. Budete bohyňou a o to predsa ide, či nie?

Foto na titulke: Pixmac.sk, autor: SPX1MSD

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!