Dostali ste pozvánku na ples v opere? Alebo vás aj tento rok, organizátori, pozvali na váš obľúbená bál? V myšlienkach sa už tešíte na príjemnú atmosféru tohto slávnostného večera a prirodzenú konverzáciu s vašimi známymi, s ktorými sa po celý rok nemáte kde inde stretnúť, ako práve na plese. Ale, viete už, čo si na ples oblečiete? Ples nie je len párty na vyššej úrovni; je to predovšetkým spoločenská udalosť, ktorá má predpísané pravidlá správania sa a takisto, má špeciálne podmienky aj na oblečenie na ples. Ak netúžite vzbudiť pozornosť trápnym faux-pas, vyberte si vhodné šaty na ples, ktoré budú spĺňať stanovené kritéria, a zároveň vám už len pri pohľade na ne, zaplesá aj vaše srdce!

Plesajte v róbe, hodnej úrovne bálu!
Natrafili ste v obchode na vkusné, večerné šaty, ktoré by ste chceli využiť ako plesové šaty? Aj predavačka vám so širokým úsmevom schvaľuje váš výber, no ste si istá, že vami vyhliadnuté slávnostné šaty, sa skutočne hodia na ples? Oblečenie, ktoré si na seba oblečiete pri príležitosti bálu, nesmie znižovať spoločenskú úroveň plesu.

V praxi to znamená, že krátke šaty, odhaľujúce všetko to, čo má byť počas plesania zakryté, je neprípustné! Predpísaná večerná toaleta by mala pozostávať jednoznačne z dlhej sukne. Noblesu plesu, podčiarknete, ak zvolíte spoločenský korzet, ktorý môže byť ozdobený výšivkami, kamienkami či inými ozdobami. Svoju originalitu a dobrý vkus na módu, môžete preukázať pri výbere strihu a farby šiat. Obľúbený strih šiat je tzv. áčkový strih, v tvare písmena A. Z farieb, prevládajú elegantné čierne šaty, pozornosť vzbudzujúce červené šaty a elegantné, zelené šaty.

Staňte sa kráľovnou večera vďaka úchvatnému out-fitu!
Milujete vaše šaty na ples 2010? Alebo vám tento rok nevystali peniaze na nové plesové šaty 2011? Nevadí, stačí ak si minuloročné plesové šaty trochu upravíte a zapojíte do svojej fantázie vkusné, módne doplnky. Nová štóla na šaty oživí každé šaty a zdôrazní krásu každej ženy. Teplé kožušinové bolerko zas bude pôsobiť mimoriadne vkusne, a navyše kožušina je a aj vždy bude patriť medzi aktuálne módne trendy! Takisto, aj návleky na ruku vždy pôsobia vznešene a celkovému odevu dodávajú dokonalý vzhľad. Ak teda máte radi zábavu, tanec a hudbu, pripravte sa na to, že plesová sezóna sa práve začína!

Foto: Flickr.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!