Leto sa pomaly blíži, otvárate skriňu a s údivom zisťujete, že sa už nezmestíte do plaviek z minulého roka? Čo s tým? Zabudnite na kúpu nových plaviek s väčšou konfekčnou veľkosťou, začnite chudnúť! Váš cieľ znie: schudnutie do plaviek rýchlo a jednoducho! O tom, že sa to dá, vás presvedčia výsledky, ktoré dosiahnete striktným dodržiavaním nasledujúcich rád, ako schudnúť …

Problémová oblasť č. 1 – pneumatika okolo brucha

Neskrývajte ovisnuté svaly brucha do jednodielnych plaviek; spevnite brušné svaly a ukážte svetu brucho bez pneumatiky! Cviky na brucho, správny pitný režim a strava bohatá na vlákninu sú základom pevného svalstva na bruchu.

Cvik na brucho : Veľmi účinným cvikom na brucho sú tzv. sklápačky. Ľahnite si na zem, poprípade podložku, a vzpažte ruky. Zdvihnite súčasne ruky aj nohy, pokiaľ sa navzájom nedotknú. Pohyb prevádzajte rýchlo, ale bezbolestne, zatiaľ čo v dolnej polohe tela, pohyb neprerušujte.

Problémová oblasť č. 2 – pomarančové, hrubé stehná

Pri pohľade do zrkadla, ste si všimli, že vaša pokožka už dávno nie je hladkou a napnutou? Pripomína skôr hrubú kožu pomaranča? Tak to zmeňte pomocou cviku na stehná!

Cvik na stehná : Najúčinnejší cvik na krásne stehná sú klasické drepy. Postavte sa, s mierne rozkročenými nohami a vystretou chrbticou, začnite robiť drepy. Dbajte na to, aby drepy boli pomalé a aby ste kolená ohýbali len mierne. Boky pomaly presúvajte dozadu a cíťte, ako sa svaly stehien krásne napínajú počas cvičenia.

Problémová oblasť č. 3 – zadok ako kufor

Prejdite sa po pláži s krásnym, vypracovaným zadočkom a zvyknite si na nové pomenovania vašej ženskej časti tela. Zabudnite na šatky, ktoré si preväzujete okolo pása, odhaľte pevný, guľatý zadoček.

Cvik na zadok : Skvelá kombinácia cviku na zadok a brucho, je nasledovný cvik. Ľahnite si na brucho, pokrčte ruky v lakťoch a položte čelo na dlane rúk. Pomaly zdvíhajte nohy od zeme, ruky nechajte ležať na podlahe. Ak chcete posilniť brucho, zdvíhajte od podlahy, naraz aj ruky aj nohy.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!