Predstavte si, že prostredníctvom kontaktných šošoviek môžete vidieť bez akýchkoľvek problémov na všetky vzdialenosti. Umožňujú to multifokálne šošovky, ktoré zabezpečujú pohodlné videnie na všetky miesta, kam sa len pozriete. Už žiadna výmena okuliarov pre rôznorodé použitie, len komfortné zaostrenie bez obmedzenia. Na rozdiel od bifokálnych, ktoré umožňujú pohľad iba na blízke či vzdialenejšie predmety, multifokálny luxus dopraje vašim očiam pohľad kdekoľvek.

V praxi to znamená, že prostredníctvom nich nemáte problém zaostriť na práve zaujímavý článok v novinách, bez problémov odsledujete ďalšiu časť vašej obľúbenej telenovely, práca s počítačom vám pôjde od ruky a informácie na prístrojovej doske vášho auta budú jasnejšie ako kedykoľvek predtým. Ak by sme ich mali porovnať s bifokálnymi alternatívami, poskytujú viac a umožňujú zrak zdravého človeka.

Ak vám postačuje pomôcka, na základe ktorej zaostrite iba na bližšie či vzdialenejšie predmety a pohľad medzi tým ostane rozostretý, tak pre vás sú určené práve tie bifokálne, ktoré sa zameriavajú najmä na túto korekčnú úpravu. Ich využitie je síce čoraz menej populárne, na druhej strane sú lacnejšie, čo je dostatočne silný argument pri výbere vhodných šošoviek.

Možností na kúpu šošoviek upravujúcich zrak je veľa, na výber máte z množstva produktov od rozličných výrobcov. Na internetovej stránke vasesosovky.sk sa môžete oboznámiť s taktiež bohatou ponukou, ktorú tvoria aj bifokálne či multifokálne druhy. K tým jednoduchším a lacnejším sa radí aj výrobok Acuvue Bifocal, ktoré sú postavené na technológii piatich neviditeľných koncentrických zón. Tak sa vám bude ľahšie pozerať do diaľky aj na blízko. Spolu s UV filtrom a indikátorom rubu a líca zabezpečujú maximálnu ochranu a bezpečnosť očí. Počas 14 dní ich môžete nosiť po celý deň a zároveň sa tešiť z jasnejšieho pohľadu.

Pre tých náročnejších pripravil internetový obchod produkt Air Optix Aqua Multifocal. V porovnaní s predchádzajúcimi ich môžete využívať po celý mesiac. Systém Aqua sa stará o zvlhčovanie šošovky počas celej doby využívania a tým je zaručené maximálne pohodlie pri nosení. Tieto kontaktné šošovky vám umožnia vidieť na všetky vzdialenosti bez obmedzenia.

Zhoršené videnie a neostrosť zraku sa začína prejavovať väčšinou po 40 roku života. Tieto druhy šošoviek však môžu pomôcť prinavrátiť bezproblémové sledovanie svojho okolia, ale aj ostatných predmetov, keď to už vlastné oči nedovolia. Ak je šanca, prečo ju nevyužiť? Uľahčíte si život a budete spokojnejšia.

Pripravené v spolupráci s internetovým obchodom VašeŠosovky.sk.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!