Nie vždy je to jednoduché, aby sme vedeli svoj organizmus naladiť na potrebnú nôtu. Predsa len máme svoje každodenné povinnosti v práci a potom doma v rodine. Niekedy je toho naozaj tak veľa, že sme vďační za to, že trafíme do vlastnej postele. Pokiaľ je to aj váš prípad a máte obavu z toho, že by vám váš partner mohol utiecť za inou, prinášame vám stručný prehľad toho, ako znovu naštartovať niektoré zmysly.

Niektorí muži si stále lámu hlavu nad tým, po čom ženy túžia. Pochopenie ženskej sexuálnej odozvy je ťažké nielen pre mužov, ale aj pre dámy samotné. Ženská sexuálna rozkoš sa môže zvýšiť niekoľkými trikmi.

Použite vhodné pomôcky

Na začiatok by ste si mohli vyskúšať erotické pomôcky, ktoré sú dostupné. Nepotrebujete ísť do žiadnej kamenej predajne a mať strach, že vás tam niekto uvidí vchádzať. Kúpa vibrátora sa dá zrealizovať aj cez e-shop.

Stačí spraviť pár klikov, objednať si v sex-shope čo potrebujete a diskrétne vám to bude doručené.

Pripravte svoj mozog

Všetky veci, ktoré prežívame pri konkrétnych situáciách sa riadia rozumom. Dalo by sa niekedy povedať, že svoju úlohu pri tom všetkom zohráva aj srdce, ale v konečnom dôsledku je aj to riadené týmto hlavným centrom.

U žien je mozog zameraný viac na citovú stránku, vďaka čomu sú oproti mužom riadené oveľa citovejšie, takže keď sa muž pozitívne dotkne dámskeho srdca a prebudí v ňom emócie, je ľahšie ženu sexuálne vzrušiť a získať si ju. To znamená, že aj niektoré sladké reči, ktoré pôsobia na city a psychiku ženy, majú skutočne svoj zmysel a význam.

Venušine guličky a ich priaznivý vplyv na vaše zdravie

Pokiaľ by ste sa predsa len obávali toho, že ani reči a chlácholenie na vás nezaberie, môžete vyskúšať Venušine guličky. Okrem toho, že sa postarajú o príjemné vzrušenie, majú aj priaznivý účinok na vaše zdravie. Tým, že sa vložia do pošvy, dôjde k samovoľnému sťahovaniu panvového dna, vďaka čomu zasa dochádza k posilneniu tejto časti tela. Je to dobrá prevencia samovoľného úniku moču a veľmi účinná cesta k zlepšeniu vnútro vaginálnej stimulácie.

Foto: pixabay.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!