Seychely to je 115 ostrovov v Indickom oceáne alebo trochu oficiálnejšie 23 administratívnych okresov. Hlavným mestom je Victoria z 35 tisícmi obyvateľov. Ako platobný prostriedok sa používa seychelská rupia. Prevažnú časť obyvateľstva, takmer 89 percent tvoria Kreoli. Dosť bolo však faktov.

Krištáľovo čistá voda plná koralov a morských živočíchov, panensky biele pláže posypané mušľami a rozprávková flóra a fauna. Aj tak možno charakterizovať raj na zemi v podobe Seychelských ostrovov.

Ak hľadáte pokoj a panenskú prírodu, nepotrpíte si na rušný nočný život, ba práve naopak, pociťujete hlbokú potrebu užívať si ničím nerušené ticho, nemohli ste si vybrať nič lepšie ako niektorý ostrov zo Seychel. K ostrovom neodmysliteľne patria milí a priateľskí ľudia, ktorí sa navždy svojim úsmevom vryjú do vašich spomienok.

Ostrov PRASLIN a jeho rajská záhrada VALLE DE MAI zanechá vo vás nezabudnuteľné spomienky opradené tajomstvom o zvláštnom kokosovom orechu Coco de Mer v tvare ženskej panvy. Susedným ostrovom PRASLINU je SISTER ISLANDS a COCO s pestrofarebnými koralmi. Vtáka Fody môžete uvidieť v prírodnej rezervácii na ostrove COUSIN ISLAND. ISLAND RETREAT-ARIDE je domovom tisícok vtákov. Aridské vrcholy ponúkajú čarokrásny výhľad na tyrkysové more.

Ďalším rozprávkovým miestom je CAP LAZARE večer a v noci preslávený množstvom rozsvietených pochodní a svetielok. Ostrov MAHÉ a morský národný park ST.ANNE ponúka jedinečný pohľad na unikátne morské živočíchy.

Pri návšteve Seychelských ostrovov sa oplatí ochutnať typické kreolské špeciality a nechať sa unášať ich božskou chuťou.

Vody Seychelských ostrovov sú ako stvorené na potápanie a rybolov. Ak si chcete vychutnať ticho, môžete ho vyplniť pozorovaním vtákom a okolia niektorého z ostrovov plného zelene. Toto všetko ponúka rozprávkové kráľovstvo súostrovia Seychely.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!