Pre niekoho nepredstaviteľné, pre iného krutá realita. V každom prípade určite nič príjemné. Po meste sa ruka v ruke prechádzajú zamilované páry, všade sa to hmýri srdiečkami a ružičkami a vy ste sama. Možno práve v tento deň si to uvedomujete o čosi viac ako inokedy. Avšak aj zo zlého sa dá dobré vyťažiť. Možno to bude ťažké, ale skúste zmeniť postoj.

Čo tak usporiadať valentínsku párty pre vaše single kamarátky, známe a kolegyne? Pripravte malé občerstvenie, hudbu a užite si čisto dámsku spoločnosť. Taktiež môžete pozvať nezadaných kamarátov, kolegov, jednoducho aj mužské pokolenie a urobiť z toho zoznamovací večierok. Do pozvánky pripíšte nech každá kamarátka privedie so sebou jedného single kamaráta a uvidíte koľko získate nových známych…a ktovie…

V prípade, že nemáte chuť na takýto druh zábavy vyberte sa so svojou kamarátkou, ktorá má podobný osud ako vy, do reštaurácie na dobré jedlo či drink. Návšteva kina alebo divadla tiež nie je zlý nápad. Čo však v prípade, že váš okruh známych a priateliek nie je dostatočne veľký a ako naschvál sú všetky vaše kamarátky zadané? Skúste si vymyslieť nejaký program aj keď budete sama. Zamestnajte sa niečím aby ste depresívnym myšlienkam nedali šancu. Máte veľa možností. Môžete ostať v práci o čosi dlhšie a nadbehnúť si. Tak určite nebudete mať príležitosť premýšľať nad nespravodlivosťou páchanou voči vám. Ak táto možnosť u vás neprešla tak tu máme ďalší návrh. Čo tak spojiť príjemné s užitočným? Aerobik alebo davová psychóza s názvom zumba sa postará o to, aby ste sa netrýznili myšlienkami na vašu samotu. Nielenže nebudete mať čas na zbytočné premýšľanie, ale okrem toho urobíte niečo dobré pre svoju postavu. Určite však neostaňte doma plakať do vankúša. Na sebaľútosť budete mať ešte dosť času. Toto nie je vhodný deň na rozjímanie nad svojim single osudom. Čo dosiahnete ľutovaním sa? Samozrejme, nič. Iba ak ešte väčšiu depku, skonzumované ešte väčšie množstvo čokolády a následne ešte viac kíl. Pre tie, ktoré si aj napriek tomu nedajú povedať a nemajú ani najmenšiu chuť vystŕkať nos zo svojho bytu, môžu svoju pozornosť venovať domácnosti. Konečne môžete potriediť tie haraburdy čo sa vám hromadia v skrini alebo konečne vyskúšať ten nový recept na poschodový koláč čo ste dostali od kolegyne. Dobrou voľbou je aj kvalitná kniha, ale pozor na výber. V prípade, že to bude nejaká love story môže sa to zvrhnúť zlým smerom a budete tam kde ste nechceli byť.

Takže ako ste sa rozhodli dámy? Hor sa do ulíc s úsmevom na perách. Čo viete, možno vás za rohom niečo alebo niekto čaká. Život je nevyspytateľný tak dajme mu šancu a nezabudnite si spraviť radosť napr. pekným módnym doplnkom akými sú nepochybne šperky. Obrovskú ponuku nádherných strieborných a diamantových šperkov nájdete v internetovom obchode www.trendysperky.sk.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!