LogoKúpa kočíka je príjemnou udalosťou spojenou s narodením a príchodom dieťaťa do rodiny. V minulosti bola ponuka kočíkov pomerne obmedzená. Najmä v menších mestách či dedinách mali ľudia naozaj slabý výber.

Dnes máte vďaka internetu prakticky neobmedzený výber. Detský kočík si tak môžete vyberať na základne rôznych kritérií.

Internetový obchod Kociky.sk vám ponúka širokú paletu detských kočíkov od rôznych výrobcov. Pri výbere kočíkov je potrebné hľadieť predovšetkým na bezpečnosť a zdravý vývoj dieťaťa. Drvivá väčšina moderných kočíkov dnes spĺňa všetky tieto podmienky. Pri kúpe kočíka je však stále potrebné dávať pozor na druh kočíka a materiály, z ktorého je vyrobený.

SprinterEshop Kociky.sk vám ponúka:

  • hlboké kočíky
  • športové kočíky
  • kombinované kočíky
  • golfové kočíky a množstvo doplnkov

Hlboké kočíky sú pre najmladšie deti. V kočíku je ich chrbát vo vodorovnej polohe. V športových kočíkoch je poloha dieťaťa vzpriamenejšia. Športové kočíky sú určené pre deti približne od 6 mesiacov života. Kombinované kočíky spájajú výhody hlbokých a športových kočíkov.

Čím ďalej tým väčšiu úlohu zohráva pri kočíkoch ich vzhľad. Žiadna mamička nechce voziť svoje dieťatko v škaredom kočíku. Ponuka na Kociky.sk je našťastie viac ako dobrá na to, aby si v nej vybrala aj tá najnáročnejšia mamička. K dispozícii máte kočíky prakticky všetkých farieb. Vyberte si taký kočík, ktorý sa vám páči.

Veľmi dôležitou stránkou detských kočíkov je aj kvalita. Tá sa pri kočíkoch prejavuje najmä použitými materiálmi. Mnohé mamičky sú pri nakupovaní kočíkov nepríjemne prekvapené cenami. Kvalitné kočíky naozaj môžu byť drahé. Takáto investícia sa však oplatí – veď ide o bezpečnosť a pohodlie vášho dieťatka. Kociky.sk ponúka veľmi výhodné ceny aj pri drahších kočíkoch. V tomto internetovom obchode samozrejme nájdete a širokú ponuku lacných kočíkov.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!