Výber vhodnej aktovky pre vášho malého študenta je veľmi dôležitý. Potrebný je veľký priestor, aby sa mu tam zmestili všetky jeho učebnice, no najmä jej tvarovanie, aby zabezpečovalo dostatočnú ochranu chrbtice. S tým súvisí jej vystuženie, aby bola bezpečná a zároveň komfortná. Firma Topgal vám teraz prináša jedinečnú ponuku školských tašiek, s ktorými bude spokojné nielen vaše dieťa, ale hlavne vy.

Na výber máte z niekoľkých desiatok produktov, ktoré sa starajú o zdravie a bezpečnosť vášho malého drobca. Sú ergonomicky tvarované s pevne lisovaným chrbtovým systémom a tak minimalizujú akékoľvek zdravotné problémy s chrbticou. Ich veľkou výhodou je priestrannosť a niekoľko oddelení, kde sa pohodlne zmestia všetky knihy ako aj pomôcky na vyučovanie. Súčasťou sú aj praktické vrecká zo sieťoviny a vrecko s organizérom ako aj karabínkou na kľúče.

Školské batohy sú vybavené tiež reflexnými prvkami, ktoré zvyšujú bezpečnosť školáka. Takto môžete byť oveľa pokojnejšia a to nielen po stránke bezpečnostnej. Celkovo majú aktovky pevnú konštrukciu a spolu s pevným materiálom zaručujú kvalitu, ktorá garantuje dlhodobé využívanie. Spodná časť týchto tašiek je tvorená malými plastovými nôžkami. Nechýba priestor na PET fľaše a ostatné drobné veci.

Dôležitá je najmä spokojnosť samotného používateľa, preto sa aj v tejto oblasti kladie dôraz na záujmy a módu tých najmenších. Vyberať môžete spolu so svojou ratolesťou z viacerých vzorov, farieb a motívov. Pre dievčatá aj chlapcov, náročnejších i skromnejších, ponuka je bohatá pre všetkých.

Školské tašky pre prvákov podporujú aj ich kreatívnosť a hravosť pomocou výmenných dekoratívnych prvkov. Takto si svoju obľúbenú aktovku môžu spestriť presne tak, ako sa im to páči. Obľúbení hrdinovia a rozprávkové postavičky ich budú sprevádzať do školy aj pri ceste domov. Výhodu oceníte najmä pri ich umývaní, čo je pri taškách od firmy Topgal naozaj hračka.

Spoločnosť ponúka okrem týchto produktov aj ďalšie potreby pre žiakov. Peračníky, detské peňaženky a množstvo iného užitočného príslušenstva, ktoré sa môžu vášmu školákovi kedykoľvek zísť. Množstvo spokojných zákazníkov už využilo služby, ktoré firma ponúka a teraz máte jedinečnú príležitosť pripojiť sa k nim aj vy. Kliknite teda na www.topgal.sk a objavujte spolu s vašimi školákmi svet školských potrieb. Množstvo akciových ponúk, najnovšie výrobky a spoľahlivý servis vám pomôže pripraviť vaše dieťa na nový školský rok.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!