Skrášľovacie pobyty sú stále častejšie a viac vyhľadávané spomedzi všetkých wellness ponúk. Určené sú ženám všetkých vekových kategórií. Ak chcete spojiť príjemné s užitočným, neváhajte a vyberte si niektorý z pobytov, ktoré poskytujú mnohé kúpele na Slovensku. Skrášľovacie pobyty sa prevažne ponúkajú v podobe víkendových ponúk. Ak chcete „vypnúť“ od povinností, jednoducho zbaľte kufre, zoberte najlepšiu priateľku a vydajte sa za oddychom a krásou.

Skrášľovacie pobyty zahŕňajú pestrú ponuku služieb. Termálne liečivé pramene poskytujú úľavu od bolesti a v kombinácii so saunou aj detoxikujú organizmus. Po príjemných chvíľkach strávených v teple si môžete vybrať niektorý z liečivých zábalov alebo masáží. A keďže ide o skrášľovací pobyt, môžete si plnými dúškami užívať skrášľovacie procedúry. Drobné zákroky laserom, lymfodrenáž alebo depilácia sú len základnými službami. Pozitívne vás naladí návšteva kozmetického štúdia, kde môžete absolvovať manikúru, pedikúru, čistenie pleti alebo si dať poradiť v oblasti líčenia a starostlivosti práve o svoj typ pleti. Rozhodli ste sa, že prekvapíte svoje okolie radikálnou zmenou? Hor sa do toho! K dispozícii máte profesionálnych kaderníkov s bohatými skúsenosťami, ktorí vám poradia pri výbere správneho účesu a samozrejme vaše želanie uskutočnia.

Večer je ako stvorený na vychádzku do mesta. Stačí, keď svoj nový „look“ dotvoríte vhodným oblečením a dámska jazda môže začať. Skrášľovacie pobyty najčastejšie poskytujú známe slovenské kúpele, ktoré sú obklopené prekrásnym prostredím. Hriechom by bolo nevyužiť voľné chvíle na prechádzky historickými centrami kúpeľných miest alebo okolitou prírodou. Navštívte napríklad prekrásne mesto Piešťany, ktoré poskytuje množstvo možností pre oddych a relax. Bardejov, Brusno, Sklené Teplice, Smrdáky a mnoho iných kúpeľov na Slovensku sú vám k dispozícii, tak prečo ich nevyužiť pre krásu a relax?

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!