tmavovláskaDnešné ženy sa chcú páčiť a preto musí doba v oblasti krásy neustále napredovať. Veď len pár rokov dozadu sa pre nás stali známe laserová epilácia, botox a pripájanie si umelých vlasov na tie svoje prírodné. V tomto článku si priblížime tieto procedúry a povieme si o nich niečo viac. Ak sa na ne raz v budúcnosti odhodláte, aby ste mali všetky potrebné informácie. Začnime hneď z kraja laserovou epiláciou o ktorej je známe, že je to jednoduché riešenie ako sa zbaviť nežiadúcich chĺpkov na tele. Najmä v posledných rokoch je toto najčastejšou požiadavkou zákazníčok v kozmetických a skrášľovacích salónoch. A čo to vlastne laserová epilácia je? Ide o dlhodobé až trvalé odstránenie ochlpenia laserovým lúčom, ktorý „spáli” cibuľku chĺpku a zabraňuje tak jeho opakovanému rastu. Aby sa odolnosť chĺpkov zmenšila a účinok naozaj trval dlho je treba túto procedúru často opakovať. V priemere sa musí zopakovať okolo 5 až 9 krát rozmedzí dvojmesačných intervaloch. Aj keď sa lasery zdokonaľujú, ešte stále sa nedá povedať, že by boli úplne bezbolestné.

Botox je takisto v oblasti skrášľovacích procedúr mimoriadne obľúbeným neinvazívnym zákrokom. Vďaka nemu sa zbavíte mimických vrások ako šibnutím čarovného prútika. Aplikuje sa injekčnou striekačkou priamo do pokožky na miesta s vráskami. Nemusíte sa báť bolesti, vďaka tomu, že sú ihly malé, necítite žiadnu bolesť a navyše tento zákrok vás zbaví vrások. Dĺžka trvania výsledku je individuálna ide však priebežne o 3 mesiace, opakovaniami sa však predĺži až na 9 mesiacov.

Poslednou témou je predlžovanie si vlasov za pomoci tých pripájajúcich clip in vlasov. K nim sa ženy obracajú najmä vtedy ak svoje rozhodnutie ostrihať sa na kratšie oľutujete. Vďaka clip in vlasom získate dlhé pramene za pár sekúnd. Na trhu existujú desiatky farieb vlasov, rozličné dĺžky a vybrať si môžete aj s rôznych farieb.

Foto: pixmac.sk, SPX1MSD

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!