Ešte ako ,,pätnástka“ som spolu s najlepšou kamarátkou venovala veľa času filozofovaniu na tému vzťahy, chlapci, láska. (Netvrdím, že dnes už nevenujem :) ). Celkom živo si spomínam na svoj monológ, kedy som kamarátke opisovala návod ako si udržať chlapa. Dočítala som sa to v akomsi ženskom magazíne. Pamätám si najmä časť, kde radili ako ostať krásnou aj po prebudení. Autor/ka článku radila zúfalým ženám, ktoré chceli zabrániť infarktovým stavom svojich partnerov, keď ráno po prebudení po krásnej žene z predošlého dňa, nie je ani chýru ani slychu. Riešením tohto zdanlivo nevyriešiteľného problému mal byť make-up odolný voči oteru a vode. Druhou možnosťou bolo skoré ranné vstávanie. Žena mala vstať minimálne o hodinu skôr ako muž a urobiť všetky skrášľovacie úkony, ktoré jej navrátia jej krásu, ktorá záhadným spôsobom v noci vyprchala. To znamenalo, že keď chlap ráno vstane nájde vedľa seba tip top ženu s dokonalým mejkapom, účesom, osprchovanú a vyvoňanú. V čase, keď som to čítala som si dala vážny záväzok, že v budúcnosti budem využívať tú druhú možnosť, a teda skorý budíček.

Po niekoľkých rokoch, keď som sa prvý krát zobudila vedľa chlapa, spomenula som si na tento článok z časopisu. Samozrejme, nemala som na sebe mejkap a prebudila som sa o dobrú hodinu po svojom chlapovi, na to, že sa na mňa díva. Jediné čo môžem povedať je, že zatiaľ nezutekal, a to aj napriek tomu, že sa vedľa neho budím strapatá a s pleťou, ktorá ma veľmi ďaleko od dokonalosti. Pozná ma bez líčidiel i upravenú a vedzte, že hovorí, že som ráno krásna aj napriek tomu, že mi obraz v zrkadle tvrdí niečo iné…vyoraná myš. No čo už? Veď som obyčajná žena…tak ako aj vy milé dámy. Mejkap si nechajte na deň a radšej si doprajte dostatočný spánok namiesto šaškovania v kúpeľni o piatej ráno. Každá z vás je krásna a jedinečná a váš partner vás bude milovať aj bez šminiek. V opačnom prípade si vás nezaslúži.

Netvrdím však, že ja sa teraz spolieham výlučne na svoju ,,vnútornú krásu” a čaro osobnosti. Vyznieva to ako keby vyťahané tričká a tepláky boli mojimi každodennými spoločníkmi alebo, že mastné vlasy sú u mňa bežným javom. To teda nie. Každá žena sa chce páčiť a malo by to tak ostať aj po tom, keď dotyčná nadobudne pocit, že už má svojho partnera ,,istého“. Práve naopak, buďme ešte krajšie nech sú na nás naši muži hrdí. Nie nadarmo sa hovorí, že žena je ozdobou muža.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!