Spálňa a posteľ v nej je hádam jediné miesto na ktoré sa tešíme po príchode domov z práce. Aj keď tento priestor slúži vyslovene nám na oddych, to ešte neznamená, že by nemal byť útulne, moderne a pekne zariadený. Dnešná ponuka obchodných domov s nábytkom dokáže vyhovieť aj tým najnáročnejším zákazníkom. Rôzne štýly, tvary nábytku a druhy, či farby vyberie si naozaj každý. A ako si zariadiť krásne spálňu? Už na prvý pohľad, pri vstupe do spálne by malo byť jasné, že táto miestnosť v dome predstavuje útočisko, ktoré nám poskytuje bezpečnosť a mimoriadne pohodlie.

spálňa

Možno by tse sa čudovali, keby ste si prečítali výskumy vedcov o tom, že v spálni strávime približne tretinu dňa a podstatnú časť svojho života a preto by sme sa mali zamerať na útulné zariadenie v spálni. Kvalitu a ani dostatočné množstvo spánku by sme nemali nikdy podceňovať.

A samozrejme, že aj toto je dôvodom na to, aby sme sa so zariadením a doplnkami určenými do spálne precízne vyhrali a poriadne ich doladili až do najmenších detailov.

Začnime hneď najdôležitejšou položkou v tejto miestnosti a to posteľou. S výberom v obchode si už nemusíte robiť starosti, práve naopak, pretože nakupovanie nám uľahčuje aj možnosť si tovar kúpiť online prostredníctvom internetu. Ak máte radi jedinečné kúsky, skúste si do spálne dať niečo netradičné. Napríklad v minulosti bol baldachýn nad posteľou úplne bežnou vecou a súčasťou takmer každej jednej spálne. Samozrejme všetko zariadenie, doplnky ale aj nábytok s textíliami by mali spolu ladiť a ak nie ladiť tak sa aspoň dopĺňať tým, že ich farebnosť zostane ako sa hovorí tón v tóne. Netradičné detaily sú ideálnym spôsobom ako si svoju izbu oživiť. Zavážia aj detaily akými je posteľné oblečenie, ktoré treba kúpiť alebo si dať ušiť zvlášť vtedy, ak máte matrace urobené na mieru. Potom sa vám určite neraz stane, že si užijete spánok ako v bavlnke.

Foto: pixmac.sk, Sergiobanks – flickr

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!