jeseňJeseň je v plnom prúde a už o chvíľu sa pridajú mínusové teploty, či ostrý štipľavý vietor. Ak si myslíte, že v tomto období nie je potreba byť príťažlivá a sexi, pretože všetko zakryje plášť či hrubý kabát, mýlite sa. Práve naopak, sychravé a upršané dni rozjasnite žiarivý šperkami.

Stačí len zopár detailov, ktoré z vás urobia aj počas jesene trendy ženu.

Ako to dosiahnuť? Predsa hľadaním hravosti v ponurých jesenných kolekciách. Tieto sú poväčšine v zemitých farbách, ktoré ale potrebujú oživiť. Dodať šmrnc.

Určite sa to podarí, ak si vyberiete správne strieborné náušnice, ktoré pritiahnu pohľad nejedného okoloidúceho.

Ak zvolíte vhodnú veľkosť a dĺžku, nebude vadiť ani šál či šatka na krku. A ak to budú Swarovski náušnice, obdiv máte zaručený. Ich lesk a prepracovanosť vyniknú aj na jesennom ,,zubatom” slniečku. Určite sa stanú dominantou celej vašej vizáže.

Kým ešte nie je potrebné nosiť rukavice, skúste siahnuť po prsteni z rovnakej kolekcie ako náušnice. Strieborné prstene môžu byť jemné, decentné, no nič nepokazíte ani veľkým masívnym prsteňom, ktorý zaujme na každej upravenej ruke. A ak bude farebný, určite Vám dvihne náladu aj v sychravom počasí. Vyčarí úsmev a ten je najkrajšou ozdobou ženy.

nádherný šperkNezabúdajte však ani na vlasy. Počas dňa si doprajte len jedinú ozdobu napríklad v podobe veľkej spony alebo výraznejšej čelenky.

Priam zázračným módnym doplnkom sú brošne. Elegantný šperk, ktorý môže osviežiť a pridať lesk akémukoľvek oblečeniu. Vhodne vybraná brošňa môže byť kľúčovým prvkom Vášho vzhľadu. Dokáže oživiť aj inak nudné oblečenie. Okrem oblečenia ju môžete nosiť aj na kabelke alebo na klobúku. Brošňu môžete použiť aj ako doplnok do vlasov, dodať luxus svojej kabelke alebo pripnúť ako dekoráciu na topánky. Využite pestrofarebné brošne do jesenného počasia.