Šperky sú ako ľudia – všetky majú svoje cenu, všetky vedia potešiť, či zahriať. Šperky Swarovski však napriek tomu vyčnievajú nad všetkými ostatnými.

Iba Swarovski krištály dokážu rozžiariť dušu, rozbúšiť srdce a zamotať žene hlavu ako vášnivý mladý milenec.

Rovnako ako ľudia sú niektorí šikovnejší, niektorí zase múdrejší a niektorí odvážnejší, sú aj šperky niektoré vhodnejšie na denné nosenie, iné na špeciálne príležitosti a ďalšie zase iba pre určitú skupinu ľudí (asi ťažko si možno predstaviť vrcholovú manažérku s ručne maľovanými korálkami na krku).

Šperky Swarovski však tvoria výnimku. Sú pomyseľnou kráľovnou medzi šperkami.

Prečo?

V prvom rade je to tradícia overená vekom. Swarovski vyrába krištály od konca 19. storočia a za celý čas svojej existencie kladie firma dôraz na kvalitu, originalitu a punc jedinečnosti.

V druhom rade o jedinečnosť spracovania krištálov. Prvý z patentov Daniela Swarovského pochádza ešte z roku 1892 a práve v jeho technológiách spracovania nájdeme odpoveď na otázku, prečo sú Swarovski krištály o poznanie žiarivejšie a oslňujúcejšie, než všetky ostatné krištály.

Na treťom, no určite nie poslednom mieste, treba spomenúť – farbu. Swarovski krištály dokážu zažiariť všetkými farbami dúhy a v rukách majstra šperkára sa premieňajú na drobné svetielka, prenikajúce až do duše a osvetľujúce ju svojou ligotavou krásou.

O Swarovski krištáloch sa dá rozprávať a básniť dlhé hodiny, aj pri nich však platí, že je lepšie raz vidieť, než stokrát počuť. Preto, keď budete najbližšie vyberať vhodný darček pre seba, či svojich blízkych, je jedno, či to budú náušnice, prstene, alebo náhrdelník, či set, spomeňte si na kráľovnú medzi šperkami. Swarovski krištálmi určite nemôžete nič pokaziť :-)

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!