spodná bielizeňZákladom každodenného ranného rituálu je cesta k bielizníku, kde si vyberiete spodnú bielizeň, v ktorej prežijete celý deň. Aby bol takýto deň úspešný, je potrebná dobre padnúca bielizeň.

Vyberať bielizeň by ste si mali z rozsiahlej ponuky tak, aby ste vyzdvihli vaše prednosti a skryli prípadné nedostatky. Nespočetné množstvo veľkostí, druhov, typov, strihov i materiálov. Človek aby sa z toho zbláznil. My sa však dnes pozrieme podrobne na podprsenky i nohavičky a skúsime vás postrčiť k tomu, aby ste zistili, ktorá spodná bielizeň je pre vás najlepšia.

Podprsenky

Roky šesťdesiate, prinášajúce sexuálnu slobodu odvial na nejaký čas podprsenky všetkého druhu preč. Vtedy bolo modernejšie ich jednoducho nenosiť. Aspoň vo svete, pretože zväzáci to pochopiteľne príliš radi nevideli, aj keď to úprimne povedané považujeme za úplne pokrytecký stranícky postoj. Vo svete potom frčalo čokoľvek, snahou bolo provokovať za každú cenu, nasledujúce sedemdesiate roky sa prehupli cez špicato vyvedené umelohmotné lieviky, z ktorých však Madonna vyrobila o desať rokov neskôr lieviky naopak priam umelecké a hlavne zväčšujúce poprsie.

Poslednému desaťročiu zavelili módne poľnice nástup na pikantérie krásnych dámskych kúskov z čipiek a hodvábu v protiklade k dievčaťu – chlapčenským trendom unisexovej bielizne. Čipkové podprsenky sú jednoducho zvodné.

černá spodná bielizeňAké podprsenky sú pre Vás najlepšie?

Otázka bez jednoznačnej odpovede. Nejdeme vám tu teraz nasilu uvádzať príklady podprseniek. Vy sama musíte prísť na to, v čom sa budete cítiť pohodlne a tiež aj zvodne.

Nosia sa však najmä prirodzené tvary, vylepšujúce vrtochy matky prírody. Výborné sú podprsenky s kosticovou výstuhou, ktoré naše prsia hrdo vynesú do oblakov. Nútia nás tiež držať chrbát rovno, nehrbiť sa. To nám paradoxne uberie pár kíl a pridá na vzhľade.

Aktuálne sú tiež podprsenky s jemnučkou vatovanou výstuhou. Nemajú žiadne švy, neškrabú, prsia sú guľaté a väčšie, bradavky nepresvitajú a kolegyne nemajú dôvod k šteklivému ohováraniu, nanajvýš k obdivu.

Úplnou senzáciou sa stali podprsenky pripomínajúce odliatky vášho poprsia a posledným výkrikom je bezšvová podprsenka, ktorá sa vytvaruje teplom vášho tela a už tak zostane. Je doslova vašou druhou kožou, ktorá nestarne. Móda tielok dokonca priniesla takzvanú “skrytú pomoc“, ktorá umožní mať pevné a nehojdajúce sa prsia aj v tenučkom tielku. Podprsenky sa jednoducho poriadne zmenili od šesťdesiatych rokov však? A rozhodne k lepšiemu. Poďme sa však pozrieť aj na nohavičky.

Sexy ale hlavne pohodlné nohavičky

Správne zvolená spodná bielizeň dokáže vytvoriť krásnu postavu, zdôrazniť vaše prednosti a zdvihnúť nositeľke sebavedomie. Tieto zásady sa netýkajú len vyššie spomínanej podprsenky, ale tiež by ste nemali podceňovať výber nohavičiek.

Veľa žien nakupuje úplne nevhodný strih a veľkosť nohavičiek alebo táng. Nositeľky vyberajú bielizeň o niekoľko veľkostí väčšiu, než v skutočnosti potrebujú. Nohavičky potom odstávajú a vyčnievajú z nohavíc a tým rušia celkový dojem ženy.

Veľkým trendom dnešnej doby sa stalo bezšvové prádlo. Bezšvová bielizeň sa skvele hodí pod každé oblečenie, obopína postavu a nezanecháva zlý dojem vyrysovanej bielizne. Je dobré si pamätať, že vidieť má byť vrchné oblečenie a nie to, čo je pod ním.

Na celodenné nosenie zvoľte určite bavlnené nohavičky. Umelým materiálom sa vyhnite oblúkom, môžu zapríčiniť opakujúce sa mykózy, zápaly a podráždenia kože.

Aké prádlo teda vybrať? Na denné nosenie zvoľte bielizeň bezšvovú, nohavičky vo farbách, ktoré máte rada. Stále obľúbené sú tangá nohavičky a pre mnohé mladé ženy aj nízké bokovky tzv. brazilky. Opäť sa vracia trend klasických nohavičiek, ktoré pristanú snáď každej žene. Pre chladnejšie obdobie volíme nohavičky.

Jedna z posledných noviniek je sťahovacia bielizeň. Takáto spodná bielizeň je zhotovená z kvalitného materiálu, ktoré je príjemné na telo a urobí vás krásnou.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!