Poznáme štyri druhy bielenia zubov, no najviac využívané sú dva základné spôsoby bielenia zubov, a to mechanické a chemické. Rozdiel ako už z názvov vyplýva je najmä v použitej metóde a prostriedkoch, ktoré sa na bielenie zubov použijú.

Mechanické bielenie zubov je pre Vás vhodné, pokiaľ sa Vám zmenila iba vonkajšia farba zubnej skloviny, teda prirodzená alebo pôvodná farba Vašich zubov ako aj ich sfarbenie zvnútra sú svetlé a vy túžite po bielom úsmeve. Treba si uvedomiť, že chemické bielenie zubov je finančne náročná záležitosť, a výsledný efekt bielenia vydrží niekoľko rokov (zväčša sa uvádza 5 rokov). Nejedná sa o zákrok, po ktorom Vám zostanú zuby už naveky biele! Mechanické bielenie si môže dovoliť každý z nás, pretože stojí len niekoľko desiatok euro, dopriať si ho môžete prostredníctvom špeciálnych zubných pást a správneho čistenia zubov. Ak pastu doplníte špeciálnou ústnou vodou a vyhnete sa pokrmom a nápojom, ktoré zuby zafarbujú bude efekt trvať niekoľko týždňov či mesiacov.

Majte na pamäti, že nech bolo, je, alebo bude bielenie Vašich zubov akokoľvek drahé, jeho účinok nevydrží navždy, ale po určitom čase ho budete musieť opakovať. To platí tak pri bielení zubov u lekára či dentistu, ako aj pri bielení zubov doma.

Pokiaľ máte doma malé dieťatko doprajte aj jemu krásny úsmev už dnes. Používanie správnej detskej zubnej kefky a pasty zaručí zdravé zúbky Vášho dieťatka po celý život. Zuby máme predsa len jedny, a mali by sme sa o ne starať už od malička. Deti si budú zúbky umývať radi ak im zakúpite praktickú a peknú zubnú kefku s motívom obľúbenej rozprávkovej postavičky či hračky.

Aby ste si celý proces bielenia zubov, ako aj hocijakú inú starostlivosti o vaše telo vychutnali čo najlepšie a aby pre Vás bola čo najpríjemnejšia, mali by ste sa vo Vašej kúpeľni cítiť čo najpohodlnejšie. A jednou z možností, ako toto dosiahnuť, sú i kúpeľňové doplnky. Pretože práve doplnky vytvárajú celok.

Ilustračné foto: SCX.hu

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!