Už len niekoľko dní, nás delí od oslavy sviatku všetkých zamilovaných. Ak chcete tento rok svoju polovičku, prekvapiť niečím výnimočným, naplánujte romantický výlet!

Dobrodružné potulky mestom, pôvabné poznávanie sveta, plného starobylých pamiatok aj moderných atrakcií za účasti vašej lásky. Nádherný, romantický víkend si iste užijete aj za hranicami domova – tam, kde milióny zamilovaných párov priletia s cieľom, spoznať azda tie najromantickejšie miesta na svete! Pridajte sa k nim a nasajte atmosféru lásky a radosti zo života, práve na Valentína!

Paríž – „miliónová srdcovka“
Francúzsku metropolu a svetovo uznávané miesto lásky, ročne navštívi približne 7,5 miliónov turistov. Paríž je právom zaradené medzi nádherné, romantické miesta; dokonca pre mnohých je práve Paríž, úplne najromantickejšie miesto na svete! Vďačí za to hneď niekoľkým lákadlám – návšteva Eifel Tower, plavba po Seine a fascinujúci výhľad na Luxemburské záhrady. Nezabudnuteľné spomienky si z tohto výletu prinesiete, ak necháte zvečniť tento romantický pobyt maliarom, ktorý vám svoje služby ponúkne priamo v centre mesta. Nezabudnite navštíviť ani Múzeum Louvre, kde budete mať možnosť zhodnotiť, či úsmev Mony Lisy je skutočne taký tajomný, a honosný zámok Versailles, ktoré bolo kedysi sídlom kráľa Slnka. Ak zatúžite po zábave, môžete sa vybrať na netradičný kabaret Moulin Rouge – avšak, ak chcete, aby sa váš partner pozeral len na vaše obnažené telo, spravte si radšej romantický večer vo dvojici.

Miláno – mesto módy, aj lásky!
Ak hľadáte metropolu módy, spravte si výlet do Milána. Nezabudnuteľná romantika vo dvojici, vás však v Miláne čaká tiež! Za kultúrou sa vyberte do opery – výnimočná opera la Scala, v ktorej hosťujú tí najslávnejší operní speváci, nesmie chýbať vo vašej zbierke spomienok z Talianska. Vášho partnera zas isto poteší najvyššia výšková budova v Taliansku – Mrakodrap Pirelli, ktorú môže nielen on, ale aj celý svet obdivovať už takmer 55 rokov! Pravá talianska káva, vás hneď zrána postaví na nohy, najmä ak sa rozhodnete navštíviť svetoznáme pamiatky – Milánsky dóm, hrad Castello Sforzesco, Bazilika sv. Lorenza. K tomu rímske ruiny, staroveká knižnica, galéria umenia, múzeá a divadlá a váš výlet sa pomaly môže skončiť. Z Talianska, si však domov odnesiete cenné spomienky a krásne fotky!

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!