Aj keď najradšej a najčastejšie nosíte domáce dámske teplákové súpravy, určite vás zaujímajú najnovšie módne trendy, ktoré ukázali svetoví módni návrhári a módne domy. Ak ste nezachytili prvé tohtoročné prehliadky, vedzte, že sa môžete tešiť na skutočne ženské a zároveň pekné kúsky. Chcete vedieť, čo sa najviac bude nosiť na jar 2016? Ďalšie riadky vám to prezradia.

textile-548716_640
Tak ako, ktorá farba je trendy? To vám už prezrádzame v samotnom článku.

Pripravte sa na odtiene hnedej

Minulý rok bola farbou roka vyhlásená vínová marsala a tento rok? Zatiaľ to vyzerá, že najviac trendy farbou sa stane hnedá. Čokoládovo hnedá je neuveriteľne elegantná, zmyselná a zároveň vás opradie tajomstvom. Môžete však samozrejme zvoliť aj svetlejšie odtiene. Ďalšou farbou, ktorá si zaslúži pozornosť je výrazná oranžová, ktorá rozžiari každý outfit a v kombinácii s hnedou vyzerá naozaj skvostne.

Minimalizmus a asymetria

Veľkou výhodou minimalistických kúskov je, že nikdy nevyjdu z módy. Túto jar sa môže tešiť každý milovník minimalizmu – je in. Ozvláštniť takéto kúsky oblečenia môžete tým, že si vyberiete mierne extravagantný asymetrický strih. Síce budete odetá v minimalizme, no ten sa vďaka asymetrickému strihu bude na vás skvelo vynímať. Nosiť sa budú trenčkoty s opaskom, ktoré trochu pripomínajú pohodlné župany. Najlepšie v béžovej alebo šedej farbe. Okrem toho to budú kabátiky bez goliera či dlhšie minimalistické šaty.

Ďalšie farby a štýl

Ďalšími farbami, ktoré by nemali chýbať vo vašom šatníku, sú koralová ružová, indigová modrá či vínová farba. Koralové dámske tričká, šaty či topy budú skvelým oživením šedého kabátiku. Čo hovoríte na strapce na bundách, kabelkách či košeliach? Vracajú sa späť. A s nimi aj kovbojský a africký etnoštýl. Samozrejme, že to nie je pre každého, no keď sa vám tento štýl páči, jar 2016 si zamilujete. Tak čo, ako sa vám pozdávajú najnovšie trendy? Máte radosť alebo už netrpezlivo čakáte na leto?

Foto: pixabay.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!