Kúpili ste si nedávno krásnu posteľ z masívu? Zdobí vašu spálňu kovová posteľ alebo je drevená posteľ miesto, kde presnívate svoje sny? Nech sa vám vaša posteľ akokoľvek páči, možno i ona má jednu závažnú chybu krásy! Nesprávny matrac! Práve vhodne zvolená podložka na spanie, môže za pokojný spánok resp. za problémy so spaním. Investícia, vložená do matracu, je preto investíciou do vášho zdravia a krásy! Odteraz, nazrite na matrace z iného pohľadu a vyberte si ten najvhodnejší matrac na spanie!

Posteľové kráľovstvo – bez matraca neznamená nič….
Vaše posteľové kráľovstvo môže vyzerať ako z rozprávky, no ak máte nevhodný matrac, na dobrý spánok môžete rovno zabudnúť. Správny matrac na mieru, je nutnosťou a má cenu vyššiu ako zlato! Prečo? Pretože nič nie je dôležitejšie ako zdravie! Správny matrac by nemal byť ani mäkký ani tvrdý. Väčšinou, však matrace nespĺňajú tieto kritéria. Práve naopak, ľudia matrace nevymieňajú a jediná údržba spočíva v použití prakera. To však nie je správne!

Odborníci uvádzajú, že jediný matrac do postele, ktorý si svoju kvalitu zachová aj 10 rokov, je anatomický matrac! Ten sa dokáže dokonale prispôsobiť vášmu telu, a akýmkoľvek krivkám tela. Ak máte problémy s chrbticou alebo dokonca zlé držanie tela, nemôžete pre svoju chrbticu urobiť nič lepšie, ako jej dopriať skvelý odpočinok na ortopedickom matraci! Je to najmä z toho dôvodu, že ortopedický matrac udržuje chrbticu v jej prirodzenej polohe, poskytuje jej oporu a tak umožňuje lepší spánok. Navyše, ak ste alergik, iste vám už váš imunológ vravel o matracoch, ktoré vás ochránia pred baktériami a roztočmi. A tak vám ani žiadne alergické reakcie neohrozia!

Ďalej, kvalitné matrace sú bunkovo štruktúrované, čo znamená, že matrace môžu „dýchať“; regulujú teplotu tela, čím vám už nehrozí žiadne nepríjemné potenie v noci! Matrace tiež nemenia svoj tvar, sú vysoko hygienické a pohodlné! Idú s dobou aj tým, že sú recyklovateľné, čím šetria prírodu! Kráčajte s dobou aj vy a kúpte si modernú podložku na spanie!