Vonkajšia krása je prvým spôsobom, ako môže žena zaujať muža svojich snov. To, či si tento záujem opačného pohlavia udrží, záleží už na tej vnútornej kráse, inteligencii a skúsenostiach. K ženským zbraniam patria krásne a upravené vlasy, o ktoré sa môžete pričiniť sama, nepotrebujete na to žiadnu pomoc profesionálnych kaderníkov. Musíte sa len naučiť pár trikov a vaše vlasy budú doslova žiariť.

  1. Umývanie vlasov

Samozrejme, pravidelné umývanie vlasov by sme nemuseli spomínať, ale! Vedeli ste, že nadmerná hygiena vlasov môže urobiť presne opačný efekt, aký očakávate? Šampóny odstraňujú mastnotu, no ak si vlasy budete umývať každý deň, začnú sa „brániť“ a vytvárať jej viac, čo je v konečnom dôsledku kontraproduktívne. Šampón a kondicionér stačí používať dva, maximálne trikrát do týždňa. Inak si môžete hlavu umyť len čistou vlažnou vodou.

  1. Fénovanie a žehlička

Je všeobecne známe, že používanie fénu, žehličky na vlasy a všetkých horúcich vlasových pomôcok oslabuje kvalitu vlasu. Skúste si vlasy nechať častejšie vysušiť na vzduchu a pre rovné vlasy si ich za mokra rozčešte, pre vlnité zapleťte do copíkov.

  1. Kvalitná kozmetika

Rovnako, ako na tvár, tak ani na vlasy by ste nemali používať nekvalitnú kozmetiku, pretože na to môžete doplatiť. Niekedy sa vám môže stať, že sa vám po použití určitého šampónu začnú tvoriť lupiny alebo použijete šampón, po ktorom vlasy budú úplne lesklé a jemné. Pozorujte ich reakciu a vyberajte aj podľa toho. Prírodná vlasová kozmetika je úplne skvelá a za vyzdvihnutie určite stojí kokosový alebo olivový olej, ktoré napomôžu regenerácii suchých končekov.

  1. Pravidelné strihanie

Na to, aby vám vlasy rástli, ich musíte, paradoxne, pravidelne zastrihávať. Stačí pár centimetrov každé tri-štyri mesiace, no rozštiepených končekov sa musíte zbaviť a dodať vlasom priestor rásť.

Foto: pixabay.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!