strieborné náušnice XeniaLesk a podmanivý dizajn kryštálov Swarovski si za dlhé roky získal priazeň u množstva žien a tiež očaril nejedného muža, ktorý sa po tom, ako zbadal ženu ozdobenú  Swarovski šperkami, okamžite zamiloval. Swarovski zdobí ženy a robí ich ešte očarujúcejšími už viac ako sto rokov.

Jedným z doplnkov, ktorý tvorí základ pre ženu, nech už sa chystá do práce, na nákup, na večer, vyzdvihnúť deti zo školy či na slávnostnú udalosť sú nepochybne náušnice. Nie však hociaké, ale strieborné náušnice Swarovski. Tie pravé náušnice, vhodné na každú príležitosť, ako stvorené pre sebavedomú ženu, ktorá túži byť očarujúca a obdivovaná v každej situácii, vyrobené v dielni spoločnosti Swarovski.

Ručná práca, detailné prepracovanie a prvotriedna kvalita spojená s nezameniteľným dizajnom kryštálových kameňov Swarovski vsadených do prvotriedneho striebra sú tou správnou voľbou.

Vybrať si strieborné Swarovski náušnice je jednoduché. Problém môžete mať snáď iba s tým, ktoré budú práve pre vás tie pravé, pretože krásne sú naozaj všetky. Ružové, červené, smaragdovo modré alebo dúhové. Výber je len a len na vás. Čo však robí Swarovski náušnice a všetky šperky tak špeciálnymi, je svetlo, ktoré sa od kryštálov odráža, pričom je plné dúhového spekra.

Swarovski ponúka množstvo druhov náušníc, medzi ktoré patria aj zirkónové náušnice, či náušnice z polodrahokamov. Diamantový lesk a dokonale číra farba sú vlastnosti, ktorými si vás zirkón ľahko získa. Na to, aby ste boli neodolateľná, nepotrebujete diamanty. Zirkón je skvelá náhrada za dostupnejšiu cenu. Keď sa k tomu pridá ešte perfektné spracovanie firmou Swarovski, nemáte prečo ďalej váhať.

Polodrahokamy, ich účinky na zdravie a nádherný vzhľad vytvorený prírodou sú obľúbené v mnohých kultúrach už tisícročia. Sú skvelou voľbou pre ženy, ktoré milujú prírodu a spätosť s ňou. A polodrahokamy navyše pôsobia ako amulet a ochránia vás pred negatívnou energiou.

Máte rady klasiku alebo si vás získa výraznejší model? Swarovski ponúka aj viacero špeciálnych limitovaných edícií, z ktorých nevybrať si by bol naozaj hriech.