Poďte s nami súťažiť o skvostný šperk pre náročné ženy! Prsteň je vyrobený z ušľachtilej chirurgickej ocele 316L a ako môžete vidieť na obrázku, spoločnosť mu robí vhodne umiestnený kamienok, konkrétne zirkón. Značka Tribal je synonymom exkluzivity a jedinečnosti zároveň. Výherkyňa je len jedna a možno to budeš práve ty! Tak neváhajte a zapojte sa do tejto skvelej súťaže. Súťaž sa končí 03.apríla 2012, kedy vyžrebujeme aj výherkyňu.

Cenu do súťaže venoval internetový obchod www.stylovesperky.sk, kde nájdete tisíce krásnych ženských i mužských šperkov za najlepšie ceny. Ponuka obsahuje strieborné, oceľové a diamantové šperky tých najvyšších kvalít – veď presvedčte sa na vlastné oči a kliknite si na www.stylovesperky.sk – RAJ PRE KAŽDÚ ŽENU.

Ako sa môžete zapojiť do súťaže?

Je to jednoduché. Pridajte si stránku www.facebook.com/magazin.topzena.sk medzi svoje obľúbené vo vašom Facebook profile. Stačí kliknúť na „Páči sa mi to“ a už ste zapojený v súťaži! Naplňte Vašu šperkovnicu ďalším krásnym klenotom.

Ako fanúšik našej stránky na Facebooku budete s nami v stálom kontakte. Neunikne Vám žiadna dôležitá dôležitá novinka zo sveta módy, zdravia, chudnutia a ďalších tém.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!