Súťaž bola úspešne ukončená – TopŽena.sk v spolupráci so spoločnosťou BIODERMA pre vás pripravili súťaž o 10 ks kvalitného opalovacého krému – Photoderm MAX Family SPF 50+ (400ml) v hodnote 30.00 €.

Jedinečné pôsobenie spreja proti “extrémnemu-UVA” žiareniu spomaľuje predčasné starnutie pokožky a zabraňuje nežiadúcim reakciám na slnečné žiarenie. MAXimálna anti-UVB ochrana spreju účinne chráni pokožku pred spálením a tým pred potenciálnym nebezpečenstvom opakovaného a dlhodobého pobytu na slnku. Photoderm MAX Sprej SPF 50+ nespôsobuje tvorbu komedónov, je vode odolný, neobsahuje parfum a je vynikajúco tolerovaný.

Vďaka veľkému výhodnému baleniu vás ochráni počas celej dovolenky. Samozrejmosťou je príjemná textúra a jednoduchá aplikácia s pumpičkou, ktorá spríjemní letné dni nielen vám, ale aj vášmu partnerovi a deťom.

Túžite po tomto produktoch? Chcete, aby bolo o vašu pokožku patrične postarané? Nečakajte a zapojte sa do súťaže. Až 10. z vás sa budú tešiť. Šanca vyhrať je vskutku veľká. Stačí zodpovedať ľahkú otázku a možno sa práve na vás usmeje šťastie. Súťaž bude ukončená 17. júna 2013.

Súťažná otázka


Ako sa volá hodvábna, veľmi ľahká textúra spreju Photoderm MAX Sprej SPF 50+, ktorá dáva pokožke pocit pohodlia a mimoriadnej jemnosti?

Správna odpoveď – New sensation

Výhercovia súťaže


Na súťažnú otázku správne odpovedali a vyžrebovaní boli: – Petra B., Štefan H., Jaroslava Š., Jaroslav M., Mária Š., Tatiana K., Anna P., Dávid P., Mária B., Zuzana H.