SÚŤAŽ BOLA ÚSPEŠNE UKONČENÁ – Určite ste už v médiách počuli o skutočnom príbehu Ivany Ivančákovej, ktorá sa nechtiac stala obeťou drogovej mafie a kruto na to doplatila. Byť modelkou, zarábať veľké peniaze a zaujať svojou krásou široké obecenstvo je snom mnohých nielen slovenských dievčat. Hlavná hrdinka knihy Veľké baby neplačú, Ivana Ivančáková (pripomínajúca známu speváčku Zuzanu Smatanovú), sa dokázala v Londýne krok po kroku uchytiť od au-pair, následne maskérky, stylistky až po modelku. Všetko je skvelé, darí sa, ale… po návrate z fotografovania v Buenos Aires jej na letisku v Paríži nájdu v batožine tri kilá kokaínu. Za pašovanie drogy strávi Ivana nasledujúcich desať mesiacov vo francúzskom väzení.

Chcete vedieť, aké boli začiatky a následky tohto strhujúceho príbehu našej slovenskej modelky Ivany Ivančákovej? Neváhajte a zapojte sa do súťaže.

Od možnosti mať doma túto skvelú knihu vás teda delí len jeden krôčik. Spomedzi všetkých súťažiacich vylosujeme jednu šťastnú výherkyňu, ktorá spozná príbeh slovenskej modelky!

Hlavný partner súťaže: MojaKniha.sk

Knihu do súťaže venoval internetový obchod www.MojaKniha.sk, ktorý sa špecializuje na predaj marketingových kníh, avšak ako si môžete všimnúť v jeho ponuke, nájdete knihy pre každého. Ak potrebujete knihu pre deti alebo vás zaujíma ezoterika, cestovanie, romány či športové knihy, nájdete to práve v internetovom obchode www.MojaKniha.sk! Čo téma, to kvalitná kniha!

Súťaž sa končí 25.apríla 2011. Do súťaže sa môže zapojiť každý a je dobrovoľná. Svojou účasťou zároveň vyjadrujete súhlas s našimi pravidlami súťaže.

Výherkyňa súťaže a odpoveď na súťažnú otázku

Súťažná otázka: Ako sa volá kamarátka Ivany Ivančákovej, ktorá jej veľmi pomohla a zmobilizovala všetkých jej známych a políciu?

Správna odpoveď je Alisha.

Na súťažnú otázku správne odpovedala a vyžrebovaná bola:

Mgr. Lucia Balážová, Sady nad Torysou