Mať šťastie v hre a vyhrať vecné ceny je skvelým spríjemnením bežného života. Zapojíte sa do súťaže, vyplníte pár otázok, na ktoré nájdete odpoveď v priebehu niekoľkých minút, zaregistrujete sa alebo vypíšete svoje osobné údaje a už len čakáte, či na vás padne šťastie. Súťaženie je zábava, a o to väčšia, ak na listine víťazov uvidíte svoje meno. Bez väčšej námahy tak môžete získať peňažný obnos alebo vecné ceny.

Myška

Pár klikov na myšku z vás môže spraviť boháčky! Stačí sa len zapojiť do veľkej súťaže. Napríklad aktuálne prebiehajú súťaže o drahé kočíky, ktoré usporadúva Cord Blood Center a mnohé veľké e-shopy pre mamičky.

Ak máte názor, že súťaže na internete nie sú férové, mýlite sa. Internetové stránky veľkých spoločností, firiem či oficiálne facebookové stránky sú spoľahlivé a nemajte obavy, že by ste zapojením do takýchto súťaží len strácali svoj čas, alebo sa stali obeťou podvodu. V niektorých súťažiach budete musieť hľadať odpovede, inde niečo tipnúť a v ďalších zbierať hlasy priateľov a známych. Ak ste súťaživý typ, potom zabojujete a výhru budete mať na dosah.

V súťažiach vám pomôže aj pozitívne myslenie. Zapojte sa do hry s tým, že viete, že vyhráte. Predstavujte si ceny už u seba doma, ako ich využívate a akoby už boli vaše. Sila príťažlivosti vám ich pritiahne. Na internete sú súťaže zadarmo, no môžete skúsiť šťastie v Lote, kde sa súťaží o závratné sumy. Možno vás prvý úspech navnadí natoľko, že sa začnete zapájať do krížovkárskych, tipovacích či zlosovacích súťaží. Šťastie treba skúšať.

Aj tipovanie má svoje výhody, keď viete, ako na to. Mali by ste mať aspoň aký-taký prehľad v športe a výhry v kvalitnej tipovačke môžu byť vaše aj v pravidelných intervaloch. Výhodou tipovania je fakt, že vložíte len takú sumu, akú uznáte za vhodné a vyhrať ju môžete späť niekoľkonásobne. Je len na vašej šikovnosti a rozhľadenosti, aký tiket a za koľko podáte. Súťažiť sa oplatí, no dávajte aj tu pozor, aby ste nevložili do súťaže viac, ako sa vám vráti.

Foto na titulke: pixmac.sk, David Mellis – flickr

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!