Súťaž bola úspešne ukončenáDnešná zrýchlená doba nemá práve najlepší vplyv na náš drahocenný organizmus. Okrem iného mnohé z nás trpia nespavosťou. Takýto život (stres, nezdravý spôsob života…) sa odráža mimo iného aj na našej tvári, ktorá dokonale povie aký vedieme život. Naša pokožka si zaslúži správnu starostlivosť a pochopiteľne dostatok tekutín a hydratácie. Spoločnosť BIODERMA prináša na trh exkluzívny produkt MATRICIANE MULTI-DÉFENSE v hodnote 23,50 €. Ide o krém, ktorý slúži ako ochranný štít. Pokožke poskytuje optimálnu ochranu proti UV žiareniu a proti znečistenému vonkajšiemu prostrediu (obzvlášť v meste). Predchádza starnutiu pleti, navracia pleti vitalitu a detoxikuje ju. Je vhodný pre všetky typy pleti, vrátane tej najcitlivejšej.

Chcete, aby bolo o vašu pokožku patrične postarané? Nečakajte a zapojte sa do našej súťaže o krémy MATRICIANE MULTI-DÉFENSE. Až 5 z vás sa bude tešiť. Šanca vyhrať je vskutku veľká. Stačí zodpovedať ľahkú otázku a možno sa práve na vás usmeje šťastie. Súťaž bude ukončená 23. novembra 2012.

Výherca súťaže a odpoveď na súťažnú otázku

Súťažná otázka: Od akého veku sa zobrazujú prvé známky starnutia na povrchu pokožky?

Správna odpoveď je približne od 25 rokov.

Na súťažnú otázku správne odpovedali a vyžrebovaní boli:
Zuzana Zrneková, Marek Novomeský, Alexandra Lakatošová, Jarka Kontrová, Katarína Kurucová

 

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!