Pre niekoho ľahké, pre podstatnú väčšinu ťažké. O čom píšeme? No predsa o chudnutí. Udržať si telo v správnej kondícií, mať peknú postavu a pôvabné krivky, o ktorých si aj vrabce na stromoch čvirikajú, sníva nejedna z nás.

Snažili ste sa schudnúť v poslednej dobe alebo dávnejšie? Chodíte plávať, cvičíte zumbu, uznávate rýchlu chôdzu či skúšate tajomnú diétu našich predkov alebo celebrít? Povedzte nám o svojom návode ako zaručene schudnúť, ktorý ste vyskúšali na vlastnej koži.

Poraďte nám triky a dobré tipy ako schudnúť a možno práve Vy vyhráte knihu Chudnutie v spánku. Inšpirujte nás a vyhrajte! Mimochodom môžete napísať aj Vaše negatívne skúsenosti s jednotlivými diétami a spôsobmi ako schudnúť, ktoré Vás len zmiatli, avšak vôbec nepomohli.

Kde máte napísať Vaše skúsenosti? Jednoducho pridajte komentár do tohto príspevku (nižšie v článku (úplne dole) môžete pridať svoj komentár).

Súťaž sa končí 06.júna 2011. Neváhajte a zapojte sa do súťaže. Súťažná úloha je jednoduchá. Od možnosti mať doma knihu Chudnutie v spánku vás delí už iba jeden krôčik. Zo všetkých súťažiacich nakoniec vyberieme náhodne jeden komentár, ktorého autor bude výherca.

PS: každý názor resp. vaše skúsenosti s chudnutím, či už pozitívne alebo negatívne, sú samozrejme vítané. Poprosíme Vás, buďte obsiahlejší, stručnosť neuznávame :)