Puzzle pozná každý z nás a niet sa čo čudovať, že sú stále obľúbené. Dnes už existujú aj firmy, ktoré vám z vašej fotografie spravia skutočne skvostné umelecké dielo. Máte fotografiu, ktorá pre vás predstavuje veľkú hodnotu? Ide o rodinnú fotku, zábavnú momentku alebo ste odfotografovali prírodný jav, s ktorým máte veľké plány? Dajte ich zhmotniť pomocou fotopuzzle a verte, že zábava pri ich skladaní sa dozaista objaví.

V tejto súťaži môže jeden z vás vyhrať fotopuzzle s 1000 dielikmi v hodnote 39,90 €. Rozmery zloženého puzzle sú 63,9 x 48,1 cm.

Partner súťaže

Cenu do súťaže venovala spoločnosť www.fotondo.sk. Pokiaľ chcete z vašej fotky spraviť skvelé puzzle až do 1000 dielikov, rozhodne odporúčame využiť služby tejto spoločnosti. Za zmienku stoja hlavne výhody ako napr. veľmi vysoká kvalita, ponuka puzzle v rôznych veľkostiach, puzzle v tvare srdca pre milovníkov romantiky a takto by sme mohli menovať ďalšie a ďalšie výhody využitia služieb www.fotondo.sk.

Súťaž sa končí 05. septembra 2011. Neváhajte a zapojte sa do súťaže. Súťažná otázka je jednoduchá. Od možnosti mať doma puzzle z fotky, ktorá pre vás veľmi znamená, vás delí už iba jeden krôčik.

Špeciálna akcia pre všetkých čitateľov – využite možnosť získať 15% zľavu na Váš nákup na Fotondo.sk.Pre uplatnenie zľavy vložte v košíku do poľa zľavového kupónu kód “TOPZENA”. Akcia je časovo obmedzená – platí len do 15.septembra 2011!

Do súťaže sa môže zapojiť každý a je dobrovoľná. Svojou účasťou zároveň vyjadrujete súhlas s našimi pravidlami súťaže.

Výherca súťaže a odpoveď na súťažnú otázku

Súťažná otázka: Aká je maximálna veľkosť obrázku, ktorý môžete do systému nahrať?

Správna odpoveď je 30 MB.

Na súťažnú otázku správne odpovedal a vyžrebovaný bol:

Peter Maxian

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!