Je všeobecne známym faktom, že francúzske ženy patria k tým najkrajším, najelegantnejším a najviac šik dámam. Stačí si len spomenúť na stále krásnu Brigitte Bardot, či nádhernú herečku a modelku Laetitiu Casta. Týmto dámam môžu krásu a šarm závidieť všetky Európanky! Čím to je, že francúzske ženy vyzerajú vždy tak dobre a upravene? Odpoveď je veľmi jednoduchá. Starajú sa o seba!

Vlasy – základ krásy

Je pravda, že správna dáma sa musí vedieť vhodne obliecť a nalíčiť. Samozrejmosťou je aj správanie a vystupovanie na úrovni. No ak chce byť žena krásna, musí sa pýšiť nádhernou a zdravou hrivou vlasov. Tu nestačí len ráno sa učesať a vyraziť. Vlasom treba dopriať pravidelnú starostlivosť. Presne tak, ako to robia francúzske ženy. Tie navštevujú kaderníctvo pravidelne a rovnako pravidelne si aj farbia vlasy. Aj keď to nepriznávajú. Volia skôr prirodzené odtiene farieb a samozrejme kvalitné farby, ktoré ich vlasom neškodia. Ich voľbou je henna. A niet divu, že si vyberajú práve hennu francúzskeho výrobcu – Henna color Paris.

Francúzska kvalita – francúzska henna

Táto francúzska henna na vlasy je vynikajúcou voľbou pre dámy, ktorým na kvalite a zdraví vlasov skutočne záleží. Je tiež určená pre tie dámy, ktoré chcú najmä zvýrazniť svoju prirodzenú farbu vlasov. Na tento účel nie je nič lepšie, ako práve henna farba na vlasy. Okrem krásnej farby Vašich vlasov má použitie henny aj tieto výhody:

  • prinavráti vlasom zdravie a krásny lesk
  • chráni vlasy pred negatívnymi vplyvmi prostredia
  • bráni štiepeniu vlasov
  • predchádza tvorbe lupín a masteniu vlasov
  • podporuje rast vlasov

Nemusíte sa báť. Použitie henny je jednoduché. Tento poklad, ktorý sa dokáže dokonale postarať o vlasy, nie je len pre francúzske dámy. Henna na vlasy predaj sa realizuje aj cez internet a tak je ľahko dostupná aj pre Vás. Ak teda chcete mať vlasy prirodzene krásne a zdravé podobne ako francúzske ženy, voľte henna color paris. Na tejto facebookovej stránke sa dozviete o henne veľa.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!