tapetyDo našich interiérov sa vrátili farby a vzory a skrášľujú priestor, v ktorom žijeme. Môžu za to tapety. Nebojte sa tohto dizajnového prvku. Jeho krása vás určite prekvapí.

Kedysi sme ich nenávideli a vo veľkom strhávali zastarané vzory tapiet zo stien. Dnešné tapety na stenu však predstavujú v mistnosti krásny dizajnový doplnok a priestor oživujú. Izba tak dostáva nový rozmer a ten zaručuje originalitu.

Tapety na stenu dodávajú šmrnc príbytku

V súčasnosti sa tapety využívajú trochu inak, ako tomu bolo v minulosti. Už nezvyknú pokrývať celý obvod izby, ale len jej časť. Napríklad je to jedna stena v miestnosti (často sa tapeta používa napríklad v obývačke na stenu za televízorom), prípadne celý obvod izby, ale iba do polovice výšky steny (napríklad na chodbe alebo v kuchyni). Zaujímavé je riešenie v spálni, kedy sa stena za posteľou odlíši tapetou so vzorom. Dodáva manželskej posteli väčší šmrnc. Aj odborníci zo spoločnosti Ambiente hovoria: „Či už si vyberiete tapety vliesové, vinylové alebo hodvábne, dodáte tým každej miestnosti osobitý štýl.“ Ak nie ste presvedčený o vašom výbere, vždy si nechajte poradiť od odborníkov, získate cenné informácie a podnety, ktoré by vám nemuseli prísť na um, keby ste sa rozhodovali sami.

Tapety do detskej izby sú hit

Samostatnú kapitolu tvoria detské tapety. Vytrhnúť detskú izbu z nudy si vyžaduje originálne riešenia. Nestačia len rozkošné, ale opozerané, živé farby stien. Vaše deti veľmi ocenia tapety, ktoré im vyčaria úsmev na tvári. Ocitnúť sa v rozprávkovej krajine je snom každého dieťaťa a vďaka originálnym detským tapetám na stenu môžu mať takúto rozprávku priamo vo svojej izbe. Je predsa radosť podeliť sa s rovesníkmi o svoje kráľovstvo. Navyše, keď vyrastú, nie je nič jednoduchšie, ako tapetu strhnúť a nalepiť vhodnejšiu, prípadne premaľovať steny na farby prijateľnejšie danému veku.

A práve v tom tkvie ich krása. Obrovské množstvo vzorov, farieb a materiálov tapiet prináša nekonečný rad možností na ich využitie.

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!