Éra, keď ste v obchodoch s oblečením pre budúce mamičky, našli takmer rovnaké tehotenské nohavice na gumičku, ničím zaujímavé tričká, nelíšiace sa od klasických tričiek, je už dávno za nami!

Móda pre tehotné ženy je v súčasnosti veľmi pestrá a tak si aj tá najnáročnejšia zákazníčka, môže nájsť presne také oblečenie, po akom túži. Preto nezanevrite na módu počas tehotenstva a tehotenská móda nech sa stane vašou obľúbenou!

Prvé 3 mesiace – móda ako móda!

Prvý trimester je charakteristický udržaním si postavy; rapídne pribratie v tomto období nehrozí. Pokojne si môžete dovoliť nosiť kratšie tričká, jemne odhaľujúce ploché bruško či tesné, úzke nohavice. Oblečenie vám ešte stále padne ako uliate, zatiaľ sa nemusíte zaoberať slovným spojením – tehotenská móda.

Stred tehotenstva – keď bruško vykúka…

Pre obdobie od 4. mesiaca po začiatok 7. mesiaca, sú typické hmotnostný nárast a postupné zaguľatenie bruška. Bruško spod tričiek a blúzok, už pomaly vykúka a preto je čas navštíviť obchod s tehotenskou módou. Navyše, po 7. mesiaci sa vám iste nebude chcieť chodiť po obchodoch; nakúpte si oblečenie, ktoré budete nosiť počas celého tehotenstva. Klasické tehotenské nohavice z modernej džínsoviny, k tomu dlhší top po zadok a pohodlné topánky na nízkom opätku, napríklad v gladiátorskom štýle, sú pre vás momentálne tým pravým outfitom!

Posledné 3 mesiace – ťažkosti s módou?

Nastávajúce mamičky, sa zvyčajne sťažujú na posledné 3 mesiace tehotenstva, kedy im ich rastúce bruško robí nemalé problémy, čo si obliecť bez efektu balóna a s maximálnou požiadavkou komfortu. Ideálne sú tehotenské šaty, ktoré sú praktické, pohodlné a v prípade kontrakcií, ktoré sú signálom rýchleho dopravenia sa do pôrodnice, najmä veľmi užitočné. Šaty s trakmi, s módnym károm a veľmi žensky pôsobiacim zvýšeným pásom sú absolútnymi hitmi tejto sezóny! Nebojte sa experimentovať aj s výraznými ozdobami, prúžkami či bodkami!

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!