Vianoce sa nezadržateľne blížia, pomaly nám už klopú na dvere a vy si ešte stále lámete hlavu nad ideálnym, no zároveň aj originálnym darčekom pre rodičov, muža, ženu či priateľov? Máme tu pre vás skvelý tip! Zaobstarajte im meteostanicu SENCOR SWS 230 a obdarovaní budú milo prekvapení! Spratný meteorologický ústav na nočnom stolíku!

Už sa vám alebo tým, ktorým meteostanicu darujete, nestane, že nebudú vedieť aktuálnu predpoveď počasia alebo ich prekvapí teplota vzduchu. Malý, necelý jeden palcový žltý LED displej vám zhrnie vonkajšiu, vnútornú teplotu a počasie v nasledujúcich hodinách. Čas je riadený rádiovým signálom, takže sa vám už nestane pri zmene času, že zaspíte alebo si zmýlite deň.

Navyše táto meteostanica meria barometrický tlak a má zabudovaný alarm s opakovaným budením, a teda určite vstanete vždy včas! Meteostanica SENCOR SWS 230 sa nabíja sieťovým adaptérom, no poprípade by ste mali v nej mať záložné batérie (tri x AAA), ak by nabíjačka z nejakého dôvodu prestala byť funkčná.

Ak ani po vymenovaní niekoľkých pozitívnych vlastností meteostanice SENCOR SWS 230 ešte stále nie ste presvedčený, tu je zrejme tá najrozhodujúcejšia, a to cena. Za meteostanicu by ste nemali zaplatiť viac ako štyridsať eur! Pekné Vianoce s domácou predpoveďou počasia od SENCOR!

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!