Žena by najradšej bola upravená 24 hodín denne a to 7 dní v týždni. To ale z logického hľadiska jednoducho nie je možné. Preto sa snažme byť atraktívne aspoň tú časť dňa čo sme v práci či na káve s kamarátkami.

Upravený zovňajšok je nutnosť a možno nielen z pracovného hľadiska. Každá z nás sa chce cítiť atraktívne a byť okolím obdivovaná.

Na dovolenke to platí ešte viac. Je pritom jedno či idete k moru alebo navštívite niektoré zo Slovenských miest, pretože aj na Slovensku je čo obdivovať. Európske hlavné mesto kultúry – Košice, Vám môže ponúknuť svoje krásy počas celého roka. Ubytovať sa môžete v niektorom z Košických hotelov. Aj napriek prostrediu, ktoré nás vôbec nepozná na mieste kde sa asi už nikdy viac nestretneme s tými istými ľudmi. A možno práve preto chceme robiť dokonalý dojem na každého koho stretneme.

Pred výberom dovolenky si stanovte cieľ Vašej cesty ponuky sú široké a zostáva na Vás či sa rozhodnete pre exotiku alebo bližší oddych pri priezračne čistom mori.

Ak sa už na cestu chystáte do ktorejkoľvek krajiny, vo Vašej batožine určite nesmie chýbať kvalitný opaľovací krém, rovnako kvalitný make-up, aby sa pri vysokých teplotách a zvýšenej vlhkosti, prípadne aj kúpaním v morskej vode len tak ľahko nerozmočil.

Oblečenie taktiež vyberáme obozretne vzhľadom nielen k počasiu ale aj k našej postave. Takže okrem dokonale padnúcich plaviek, a to hneď v niekoľkých modeloch, pribúdajú aj topánky, šaty, tuniky, nohavice a sukne.

Toto všetko a ešte aj viac sa jednoducho musí zmestiť do nášho kufra, lebo bez toho nikam nepôjdeme. Naši partneri zväčša krútia hlavou a nechápu prečo potrebujeme toľko vecí na tých pár dní oddychu. Im by totiž bolo úplne jedno keby sme celú dovolenku behali vo vyťahaných tričkách a starých teplákoch.

Ešte pred samotným odjazdom na toľko očakávaný oddych, pozrite sa do zrkadla. Opálená pokožka vynikne najlepšie so žiarivo bielim úsmevom. Ak tie Vaše zúbky sa na žiarivo bielu ani len nepodobajú pomôžu Vám prípravky na bielenie zubov. A s krásne opálením telom budete vyzerať ako filmová hviezda. Eleganciu docielite samozrejme vhodnými doplnkami, medzi ktorými by nemali chýbať kvalitné dámske hodinky.

Foto: Pixmac.sk, Luca Boldrini – flickr

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!