Milujete šperky všetkých odleskov? Náramky a náušnice, zo zlata i kovové, len nech sa krásne lesknú a je ich čo najviac? V tom prípade nie je na škodu si ujasniť, ako ich správne nosiť, čo sa komu hodí, čo až tak nie a čo spolu ladí.

Dáte si poradiť?

Náramky sa nosia takto…

Pri náramkoch rozhodne platí, že menej je viac, obzvlášť na špeciálne príležitosti. Najmä masívnejšie dámske náramky, zo zlata či z chirurgickej ocele, je lepšie neprekombinovať a pri voľbe ďalších šperkov byť radšej striedmejší.

Ak si však túžite dať viacero náramkov na obe ruky, dobre si to premyslite, neraz to totiž nevyjde podľa predstáv a pôsobí to gýčovito. Pravdaže, mnohé ovplyvňuje aj štýl obliekania a tiež príležitosť.

Obzvlášť pri luxusných, nápadných šperkoch s drahým kameňom či polodrahokamami, ktorých je na výber mnoho druhov, stále platí, že je dobré nechať ich dokonale vyniknúť, ideálne bez ďalších príkras, len tak, osamote.

Štýlové náušnice

Trendy náušnice nemusia byť hneď aj drahé náušnice. Nie, kdeže, už dávno neplatí, že lacné náušnice z chirurgickej ocele nevedia upútať. Dnes nájdeme množstvo vzorov i tvarov, zlaté, strieborné, z platiny i cenovo prístupné oceľové náušnice, s kamienkom či bez, podstatné je si vybrať také, ktoré nám pristanú a podčiarknu to, čo podčiarknuť majú.

Ak sa rozhodnete pre decentné náušničky s drobným kamienkom, zrejme ich budete nosiť najmä na významnejšie, formálnejšie udalosti. Naopak, na každodenné nosenie sa hodia výrazné okrúhle, visiace, extravagantnejšie, alebo celkom drobné, ak uprednostňujete decentnosť aj počas bežných dní.

Foto: pixabay.com

Urobte si radosť

Nádherná spodná bielizeň a plavky »

Podprsenky, nohavičky, župany, oblečenie, plavky a ešte omnoho viac. Nízke ceny, TOP kvalita, skladom a 8% z hodnoty nákupu dostanete späť!