Spodné prádlo neplní vždy len komfortnú úlohu, ale má žene poskytnúť aj sexy pocit. Práve to nohavičky brazílskeho strihu z e-shopu www.astratex.sk určite všetko dáme ponúkajú. Vybrali sme pre vás týchto päť top brazílskych nohavičiek. Stačí si len vybrať!

  1. BRAZILKY BL049

Bielych nohavičiek nie je v ženskom šatníku nikdy dosť. A už vôbec nie tých v brazílskom strihu. Brazilky BL049 sú v hladkom prevedení a v zadnej časti olemované sexy čipkou. Hebké mikrovlánkno, z ktorého sú nohavičky vyrobené, zaručí pohodlie. Sú dostupné aj v čiernej farbe.

brazilky-bl049

Cena pre Vás: 9,21 €

  1. NOHAVIČKY LASER 8000 BEZŠVOVÉ

Nohavičky brazílskeho strihu Laser 8000 nemajú žiadne švy, lemy sú opracované laserovou technikou, a teda sú ideálne pod priliehavé šaty. Rozkrok je podšitý druhou bavlnenou vrstvou pre pohodlnejšie nosenie. Nohavičky sú dostupné v troch farbách – biela, čierna a telová.

nohavicky-laser-8000-bezsvove

Cena pre Vás: 5,19 €

  1. ČIPKOVANÉ NOHAVIČKY BETTE

Tieto nohavičky Bette s brazílskym strihom sú neuveriteľne sexy, pretože predná časť je čipkovaná a zadná sieťovaná. V čiernom prevedení v nich privediete vášho muža minimálne do rozpakov! V páse je aplikácia s bielizňovou gumičkou so srdiečkom s kamienkami.

cipkovane-nohavicky-bette

  1. BRAZILKY CORELLA RED

Červené nohavičky nikdy neboli viac sexy ako na brazilkach Corella red! Tie sú vyrobené z extrémne elastického materiálu a rozkrok je podšitý druhou bavlnenou vrstvou. Nohavičky majú čipkovaný lem a sú dostupné na www.astratex.sk za skvelú cenu.

brazilky-corella-red

Cena pre Vás: 11,23 €

  1. BRAZILKY DOVELIA ČIPKOVANÉ

Brazílsky strih bledoružových nohavičiek Dovelia sú aj v prednej časti i zadnej čipkované a rozkrok je taktiež podšitý druhou bavlnenou vrstvou. Zadná časť má stredný elastický šev, ktorý sa má prispôsobiť tvaru vášho zadočku.

brazilky-dovelia-cipkovane

Cena pre Vás: 11,23 €