Spodné prádlo je dôležitou súčasťou šatníka každej ženy. Niekedy je potrebné ho zladiť s podprsenkou, inokedy je farebne nutná kombinácia s priesvitným oblečením, a tak nohavičiek nie je nikdy dosť. Pozrite si náš výber piatich najkrajších a pohodlných dámskych nohavičiek z www.astratex.sk.

  1. BRAZILKY BL024

Zrejme jedny z najpohodlnejších ženských nohavičiek sú tie s brazílskym strihom, a teda s predĺženým strihom, ktorý zabraňujú zarezávaniu sa do tela a netvoria vám nepekne vyzerajúce pozadie. Zadná časť týchto nohavičiek je celočipková, neuveriteľne sexy! Môžete si ich vybrať v bielej alebo čiernej farbe.

brazilky-bl024

Cena pre Vás: 8,81 €

  1. BRAZILKY BL055 BAVLNENÉ

Každá žena už zo skúsenosti vie, aký strih nohavičiek jej vyhovuje, no najmä vie, aký materiál spodného prádla je pre ňu vhodný. Mnohé dámy preferujú bavlnené spodné prádlo. Brazilky BL055 sú vyrobené v kombinácii s elastanom a sú v zadnej časti celé čipkované s jemným abstraktným vzorom.

brazilky-bl055-bavlnene

Cena pre Vás: 8,01 €

  1. BOXERKY IMPERIA ČIPKOVANÉ

Dámske boxerky Imperia majú podobný strih ako pánske spodné prádlo a sú po celom obvode čipkované, zmyselne erotické. Ide o nohavičky kvetinového vzoru s bavlnenou látkou v časti rozkroku.

boxerky-imperia-cipkovane

Cena pre Vás: 12,84 €

  1. NOHAVIČKY LASER 8003 FRANCÚZSKE BEZŠVOVÉ

Ak už vás prestalo baviť vidieť švy nohavičiek v každých obtiahnutých šatách či nohaviciach, potom sú pre vás nohavičky Laser 8003 z internetového e-shopu www.astratex.sk tie pravé, pretože žiadne švy nemajú! Majú francúzsky strih a sú dostupné vo viacerých farbách.

nohavicky-laser-8003-francuzske-bezsvove

Cena pre Vás: 5,19 €

  1. BRAZILKY BL049

Nohavičiek brazílskeho strihu nie je v ženskom šatníku nikdy dosť a už vôbec nie tých v bielej farbe! Brazilky BL049 sú vyrobené z hladného materiálu, lem je však ukončený jemnou čipkou v zadnej časti. Vyrobené sú z mikrovlákna, budú sa vám pohodlne nosiť a komfort je samozrejmosťou!

brazilky-bl049

Cena pre Vás: 9,21 €