Ženy sú odborníčkami doslova na všetko, avšak najviac na zbrane, ktorými si vedia získať mužské pohlavie. Byť sexy je zbraňou číslo jedna! A skvelými nábojmi sú atraktívne pančuchy s podväzkami, ktorými si získate pozornosť muža vašich snov. Buďte s nimi však opatrná v tomto mrazivom počasí. Zdravie je prvoradé!

  1. LUXUSNÉ SAMODRŽIACE PANČUCHY NOIR TOUCH 170

Ak hľadáte luxusné pančuchy v telovej farbe, tak Noir Touch z internetového obchodu www.astratex.sk sú správnou voľbou! Nielenže majú silikónový prúžok vo vrchnej časti, a teda držia na nohe, ale sú parfumované! Ornamenty na pančuchách sú zmyselné a skvele vyniknú s jednoduchými čiernymi šatami.

luxusne-samodrziace-pancuchy-noir-touch-170

Cena pre Vás: 14,85 €

  1. UNIKÁTNE PANČUCHOVÉ NOHAVICE SLEGS HOLD UP 20DEN

Pančuchové nohavice Slegs Hold Up sú revolučné vo svojej triede, pretože nemajú silikónový prúžok, ale sú ukončené srdiečkom so silikónovou plochou, ktorú si priľnete na suchú, nenakrémovanú pokožku. Po použití jednoducho srdiečko umyjete a nalepíte naň ochranný papier.

unikatne-pancuchove-nohavice-slegs-hold-up-20den

Cena pre Vás: 10,82 €

  1. LUXUSNÉ SAMODRŽIACE PANČUCHY SMERALDO

Pančuchy, v ktorých krásne vyniknú vaše nohy sú Smeraldo z www.astratex.sk. Aj tieto pančuchy sú parfumované a imitácia švov v zadnej časti im dodávajú sexy vzhľad. U týchto samodržiacich pančúch si môžete dovoliť aj kratšiu sukňu či šaty, pretože vrchná časť je olemovaná ornamentami a medzi silikónovým pásikom a začiatkom lemu je vložená telová farba pančúch.

luxusne-samodrziace-pancuchy-smeraldo

Cena pre Vás: 13,42 €

  1. DÁMSKE PANČUCHOVÉ NOHAVICE STRIP PANTY

V prípade, že hľadáte niečo trošku viac sexy ako len podväzkové pančuchy, tak potom Strip Panty s podväzkovým pásom so spojením pančúch s čipkovanými prúžkami. Je vôbec niečo zmyselnejšie a viac sexy?

damske-pancuchove-nohavice-strip-panty

Cena pre Vás: 13,24 €

  1. SAMODRŽIACE PANČUCHY SIEŤOVANÉ

A na záver niečo pre odvážnejšie dámy – sieťované samodržiace pančuchy. Oká sú pomerne veľké, vyrobené z lycry a vrchná časť so silikónovým prúžkom je čipkovaná. Avšak, tieto pančuchy zásadne nemôžete kombinovať s nijakým iným výrazným kúskom, pretože niekedy je menej viac.

samodrziace-pancuchy-sietovane

Cena pre Vás: 6,80 €