Spodné prádlo je časť šatníka, ktorá musí byť super pohodlná a kvalitná. Nikto nemá rád zlý strih nohavičiek či dokonca nepríjemný materiál. Vyberte si z internetového obchodu www.astratex.sk a môžete si byť istá, že kvalita, komfort a skvelý vzhľad máte zaručený.

  1. TANGÁ PEARL LIGHT

Krásne čierne čipkované nohavičky strihu tangá sú povinnou výbavou šatníka každej ženy. Práve tangá Pearl Light sú skvelou voľbou. Sú vyrobené s kvalitného tylového materiálu a jemnej čipky. Na prednej časti je aplikácia vo forme perly.

tanga-pearl-light

Cena pre Vás: 9,21 €

  1. TANGÁ ORIENS

Čierne jemne čipkované tangá Oriens sú pretkávané žltou a modrou niťou a majú vytvoriť motív nočnej oblohy. Predná a zadná časť do prepojené tenkou gumičkou a lem nohavičiek je ukončený taktiež gumičkou, a teda bez švov.

tanga-oriens

Cena pre Vás: 8,01 €

  1. ZVODNÉ TANGÁ MALIKA

Tangá Malika z e-shopu www.astratex.sk sú vyrobené z tylu a sú priehľadné. Pás je tvorený zdvojenými gumičkami a rozkrok nohavičiek má bavlnenú vrstvu. V prednej časti pri napájaní obvodu i v zadnej časti sú aplikované malé ružové mašličky.

zvodne-tanga-malika

Cena pre Vás: 10,82 €

  1. TANGÁ LASER 8002 BEZŠVOVÉ

Skvelé tangá Laser 8002 z bavlny a elastanu sú ideálne pod priliehavé oblečenie, keďže lem je opracovaný laserovou technikou a je bez švov. Nohavičky sú dostupné v troch farbách.

tanga-laser-8002-bezsvove

Cena pre Vás: 5,19 €

  1. UNIKÁTNE SAMODRŽIACE NOHAVIČKY STANGA CLASIC

V prípade, že máte oblečenie s prestrihmi v bočných častiach, potom sú tangá Stanga Clasic tie pravé pre vás. Nemajú totiž obvod a sú samodržiace. Sú bez švov a môžete ich používať aj viackrát, stačí len umyť silikónovú časť a bavlnený rozkrok a uchrániť priľnavú plochu od nečistôt.

unikatne-samodrziace-nohavicky-stanga-clasic

Cena pre Vás: 9,21 €